Krimi

Policie hledá svědky nehody na bludovském kopci

středa, 29. března 2017, 16:30

Ve čtvrtek dne 23. března 2017 v 13.23 hodin došlo na silnici I/11 v úseku mezi obcemi Šumperk a Bludov (tzv. bludovský kopec) k dopravní nehodě. Při dopravní nehodě se zde střetla tři vozidla.

 

Dva cestující si z autobusu udělali pojízdný ring

středa, 29. března 2017, 12:00

Řidič přerovského autobusu měl svoji jízdu zpestřenou rvačkou, která se odehrávala uvnitř jeho autobusu. Dva muži se nepřestávali rvát a řidič byl nucen zavolat policii. Jeden z útočníků dokonce napadl policisty a následně skončil v poutech.

 

Zloděj vykrádal garáže v Řepčíně, škoda dosahuje téměř sto tisíc

úterý, 28. března 2017, 16:30

Na ulici Řepčínská v Olomouci zloděj od února postupně vykrádal garáže. Ukradl téměř všechno, co mu přišlo pod ruku. Do své sbírky si postupně přidával například motorky, přívěsný vozík, vrtačku a nepohrdl ani tahací harmonikou.

 

Policie pátrá po dívce, která odešla z domu a doposud se neozvala

úterý, 28. března 2017, 12:40

Olomoučtí policisté pátrají po pohřešované mladistvé od pátku 24. března 2017, která má být na základě předběžného opatření soudu předána do péče jednoho z Dětských domovů na Přerovsku. Oznámení o pohřešování přijali prostřednictvím příslušného...

 

Partička se na ulici Kavaleristů bavila demolováním sloupu veřejného osvětlení, vyrušili je až strážníci

pondělí, 27. března 2017, 18:00

Strážníci dostali oznámení o sedmičlenné partě, která v sobotu 25. března dopoledne ničí sloup veřejného osvětlení na ulici Kavaleristů v Olomouci, načež se ihned dvě hlídky vydaly na místo.

 

Muž na ubytovně zemřel po vdechnutí omamné látky

pátek, 24. března 2017, 10:30

Na jedné z ubytoven v Olomouci nalezli mrtvého muže, který se otrávil omamnou látkou. Konkrétně nosem vdechl prášek z tablet, které se používají při substituční léčbě závislosti na opiátech. Muži tento přípravek předal cizinec, který je nyní ve...

 

Olomoucký soud potvrdil Kevinu Dahlgrenovi doživotí

čtvrtek, 23. března 2017, 15:29

Olomoucký vrchní soud dnes zamítl odvolání Američana Kevina Dahlgrena obžalovaného ze čtyřnásobné vraždy svých příbuzných v Brně-Ivanovicích v roce 2013. Čtyřiadvacetiletý muž si tak pravomocně odpyká doživotní trest a uložena mu byla také...

 

VIDEO: Muž s pistolí v ruce přepadl prodejnu na Tř. Svornosti. Jeho počínání zachytila kamera

čtvrtek, 23. března 2017, 13:49

V pondělí 20. března večer přepadl s pistolí v ruce zatím neznámý muž prodejnu potravin na Tř. Svornosti v Olomouci. Žena mu odmítla peníze vydat, načež muž z prodejny z nepořízenou utekl.

 

Muž nechal v jednom z olomouckých občerstvení tašku, kterou poté někdo ukradl. Měl v ní 146 tisíc

čtvrtek, 23. března 2017, 13:30

O téměr 150 tisíc korun přišel sedmadvacetiletý muž v jednom z olomouckých zařízení s občerstvením. Kromě hotovosti v ní měl i osobní doklady a platební kartu.

 

Vrchní soud v Olomouci dnes projedná odvolání čtyřnásobného vraha Kevina Dahlgrena

čtvrtek, 23. března 2017, 09:00

Před olomouckým vrchním soudem dnes stane pětadvacetiletý Američan Kevin Dahlgren nepravomocně odsouzený na doživotí za čtyřnásobnou vraždu svých příbuzných v Brně. Proti původnímu rozsudku se odvolal pouze obžalovaný, a to do výroku o vině,...

 
 

Nejčtenější

  • VIDEO: Muž s pistolí v ruce přepadl prodejnu...

  • O názvech zastávek na nové tramvajové trati...

  • Kytka zvadne, koláčky se sní, ale fotky vám...

Reklama