Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Krimi

Mladík po několikáté utekl z pasťáku. Policie po něm pátrá

Dnes, 15:00Krimi
 

Policie už od 31. srpna pátrá po patnáctiletém mladíkovi, který už po několikáté utekl z Výchovného ústavu pro mládež Veselíčko. Roman Bouda se skrývá na neznámém místě. Poznatky však nasvědčují tomu, že by se mohl vyskytovat v okolí Zlína.

 

Kriminalisté už dopadli cizince, který je podezřelý ze znásilnění ženy poblíž Resortu Hodolany

Dnes, 14:22Krimi
 

Olomoučtí kriminalisté již dopadli třiatřicetiletého muže podezřelého ze znásilnění ženy v olomoucké části Hodolany, ke kterému došlo minulý týden. Jde o cizince z východní Evropy, svou oběť si vybral náhodně.

 

AKTUALIZOVÁNO: Psovod v budově Komenia žádnou bombu nenašel

Dnes, 12:07Krimi
 

V pátek 22. září krátce po deváté hodině byla na Fakultní základní škole a mateřské škole Komenium na ulici 8. května nahlášena bomba. Policie celý prostor uzavřela a evakuovala 390 osob, z toho 38 osob z řad personálu. Doprava byla na místě...

 

Šestnáctiletý mladík stihl za tři měsíce třináct krádeží

Dnes, 12:00Krimi
 

Poměrně slušnou zlodějskou pověst si vybudoval teprve šestnáctiletý mladík. Za tři měsíce stihl nakrást víc věcí, než nějaký zkušený zloděj. V období od června do srpna letošního roku má mít na svědomí 13 krádeží. Jeho repertoár byl opravdu...

 

AKTUÁLNĚ: Na základní škole Komenium byla nahlášena bomba. Policie musela evakuovat 390 lidí

Dnes, 10:34Krimi
 

V pátek 22. září krátce po deváté hodině byla na Fakultní základní škole a mateřské škole Komenium na ulici 8. května nahlášena bomba. Policie celý prostor uzavřela a evakuovala 390 osob, z toho 38 osob z řad personálu. Doprava je na místě...

 

Zloděj starší ženě vytrhl kabelku z ruky a utekl. Nepoznáváte ho?

čtvrtek, 21. září 2017, 13:30Krimi
 

Policie hledá zloděje, který ukradl starší ženě kabelku přímo z ruky. O svou kabelku žena přišla na ulici Velká Dlážka v Přerově. Zloděj při útěku kabelku odhodil ihned poté, co z ní vytáhl peněženku. Ke zranění okradené ženy naštěstí nedošlo.

 

VIDEO: Zloděj chtěl nadrzo ukrást muži peněženku, zatímco si vybíral z bankomatu

středa, 20. září 2017, 13:40Krimi
 

Policie pátrá po zloději, který chtěl ukrást pětačtyřicetiletému muži peněženku. Ten zrovna vybíral peníze v jednom z bankomatů v Olomouci.

 

Muž pěstoval šestnáct rostlin konopí. Hrozí mu šest měsíců vězení

úterý, 19. září 2017, 10:30Krimi
 

12. září se policistům podařilo v Přerově zadržet sedmadvacetiletého muže, který na oploceném pozemku v Tovačově pěstoval šestnáct rostlin konopí. Za nelegální pěstování konopí mu hrozí až šest měsíců ve vězení.

 

Muž ořezal sousedce túje. Ta na něj zavolala policii

pondělí, 18. září 2017, 12:00Krimi
 

Olomoučtí policisté museli o víkendu řešit poněkud kuriózní situaci. V neděli 17. září po poledni byli svědky sousedských sporů v praxi. Žena si městské policisty přivolala kvůli tomu, že ji soused zkrátil túje bez jejího svolení. K incidentu...

 

Jednadvacetiletý řidič usedl za volant opilý a se zákazem řízení

čtvrtek, 14. září 2017, 15:00Krimi
 

Před středeční půlnocí kontrolovali policisté jednadvacetiletého řidiče na jedné z ulic Olomouce v části Pavlovičky. Na místě zjistili, že řidič není držitelem řidičského průkazu a má vysloven zákaz řízení. Navíc mladý řidič nadýchal 0,75 promile.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • V brzkých ranních hodinách se v Olomouci...

  • 5 základních kroků, jak přežít vejšku v...

  • Muž pěstoval šestnáct rostlin konopí. Hrozí...

Reklama