Z kraje

V Přerově začne jezdit senior taxi. Taxikář placený městem bude vozit seniory k doktorovi či na nákup

středa, 22. února 2017, 18:05

Přerovská radnice zaměstná od dubna taxikáře. Bude vozit seniory, kteří budou chtít využít službu takzvaného senior taxi. Ta měla začít fungovat od začátku února, městu se však nepodařilo podepsat smlouvu.

 

Hasiči nezaměstnává jen zatopený autosalon, kvůli vodě zasahují na více místech v kraji

středa, 22. února 2017, 09:04

Déšť a tání zaměstnává v Olomouckém kraji hasiče i vodohospodáře. První z nich zasahovali až do dnešních ranních hodin v olomoucké části Holici, kde voda z polí zatopila autosalon. V noci na dnešek vyrazili také do Vacanovic na Olomoucku i do...

 

FOTO/VIDEO: Voda z polí zaplavila autosalon v Olomouci, hasiči jsou stále na místě

středa, 22. února 2017, 07:40

Vydatný déšť dnes odpoledne způsobil problémy na kraji Olomouce, kde voda přitékající z promrzlých polí zaplavila areál autosalonu poblíž výpadovky na Přerov.

 

Cenné objekty v centru Přerova se prodávat nebudou. Rozhodli o tom zastupitelé

úterý, 21. února 2017, 10:15

Přerovští zastupitelé odmítli prodat nemovitosti nacházející se v samotném centru města na Masarykově náměstí. Objekty, mezi kterými byly i historicky cenné domy, byly součástí seznamu nepotřebného městského majetku, na jehož opravu nemá město...

 

Požár zachvátil rodinný dům, škoda se odhaduje na 2 miliony korun

neděle, 19. února 2017, 15:00

Rodinný dům v obci Malá Morava na Šumpersku zachvátil v sobotu odpoledne požár. Výše škody byla předběžně vyčíslena na dva miliony korun.

 

VIDEO: Policie hledá zloděje, kteří fyzicky napadají a poté okrádají chodce v Uničově

pátek, 17. února 2017, 15:30

Olomoučtí kriminalisté prověřují čtyři loupežná přepadení v Uničově, které se staly od konce prosince do druhé poloviny ledna. Policisté se domnívají, že za přepadeními by mohli být stejní pachatelé, a vyzývají veřejnost ke spolupráci.

 

V Olomouckém kraji zase přibylo prachu v ovzduší, výjimkou je Přerov

pátek, 17. února 2017, 07:05

Množství polétavého prachu v ovzduší v jižní části Olomouckého kraje se po předchozím mírném poklesu začalo opět zvyšovat. Výjimkou je Přerov, kde je dnes smogu ve srovnání se čtvrtkem o něco méně. Nejlépe se lidem dýchá na Jesenicku. V horském...

 

Na Olomoucku se ve středu dvakrát bouralo pod vlivem alkoholu

čtvrtek, 16. února 2017, 15:00

Ve středu 15. února se v Olomouci a jeho blízkém okolí dvakrát bouralo, přičemž roli pokaždé hrál alkohol. Poprvé havarovala podnapilá řidička ve Slavoníně, podruhé řidič u obce Lužice. Ten skončil se svým autem na střeše.

 

V Unčovicích vzplálo bývalé skladiště, s plameny hasiči bojovali několik hodin

čtvrtek, 16. února 2017, 12:15

V Unčovicích na Olomoucku hořela ve středu večer dvoupodlažní bývalá skladovací hala. S velkými plameny několik hodin bojovaly tři jednotky hasičů.

 

Policisté třikrát v rozmezí čtyř hodin kontrolovali stejné auto, za volantem seděl vždy jiný zfetovaný řidič

úterý, 14. února 2017, 16:25

Kuriózní situaci zažili v pátek policisté na Jesenicku při kontrole osobního auta Seat Leon. Postupně za jeho volantem v rozmezí tří hodin přistihli tři řidiče pod vlivem drog. Mladíci se totiž za volantem postupně střídali poté, co jim policisté...

 
 

Nejčtenější

  • Ruda měl být postavou, co udělá dvě scénky....

  • VIDEO: Policie hledá zloděje, kteří fyzicky...

  • FOTO/VIDEO: Voda z polí zaplavila autosalon...