Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Metropolitní operu na plátně kina Metropol si budete moci vychutnat i v příští sezóně

 
středa, 10. května 2017, 16:30

Kino Metropol pro vás i v příští sezóně uvede přímé přenosy z New Yorské Metropolitní opery. Ve čtvrtek 1. června startuje předprodej vstupenek na sezónu 2017/18.

Mezi hlavní taháky příštího roku patří Mozartova Kouzelná flétna, Pucciniho Bohéma či Massenetova Popelka. Budete se moci těšit jak na původní osvědčené verze klasických děl, tak i na nové inscenace, které budou naprostou novinkou pro všechny příznivce světové opery.

Vstupenky na všechny přenosy promítané v kině Metropol si budete moci zakoupit již od čtvrtka 1. června jak na pokladně kina, tak i na webových stránkách www.kinometropol.cz.  Pro pravidelné diváky je připravena zvýhodněná abonentní sleva při nákupu vstupenek na sedm a více představení z celkových deseti přenosů.

V Metropolitní opeře se schyluje k grandióznímu finále. Postará se o něj v první řadě americká sopránová legenda Renée Fleming. Její strhující výkon v nejnovějším nastudování rozšafného Růžového kavalíra, které nahradí inscenaci z roku 1969, vynáší do nebes zahraniční tisk od NY Times po Wall Street Journal, dokazuje, že hvězda přední pěvkyně zdaleka nehasne. V sobotu 13. května od 18:15 bude Straussův Růžový kavalír přenášen jako poslední představení sezóny 2016-17 přenášeno v rámci série Met: Live in HD. Kino Metropol je jedním z dvou desítek kin v České republice, kde si jej budete moci také vychutnat. V titulní roli se objeví také jedna z největších operních hvězd současnosti, mezzosopranistka lotyšského původu Elina Garanča.

Čtěte více:

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V brzkých ranních hodinách se v Olomouci...

  • AKTUÁLNĚ: Na základní škole Komenium byla...

  • Muž pěstoval šestnáct rostlin konopí. Hrozí...

Reklama
 
 

Kam dál?

Místo zrušeného koncertu Dany Fuchs na Bounty Rock Café Open Air zahraje kytarista Uli Jon Roth

úterý, 9. května 2017, 18:00

Změnu v programu hlásí festival Bounty Rock Cafe Open Air. Do Olomouce sice 17. června nedorazí americká zpěvačka Dana...

Jindřich Štreit, Richard Pogoda nebo Eva Josefíková. Scénu na Dolním náměstí podporují i známé osobnosti

neděle, 7. května 2017, 09:43

Známé herecké tváře, ale i zástupci pražských divadel či spisovatelé podpořili ve veřejné kampani projekt nového...

FOTO: Páteční Urbano Latino festival v Esku se skutečně vydařil

sobota, 6. května 2017, 11:00

“Dneska je to legendární akce! Ještě lepší než loni! A hlavně Rodry-Go. Teď ho často hrají na Radiu Haná - tam jsem ho...