Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Počasí

POČASÍ NA PÁTEK: Sem tam přijde dešťová přeháňka, odpoledne bude oblačnosti ubývat

Dnes, 06:30Počasí
 

Přes den bude zataženo až oblačno, místy se může vyskytnout déšť nebo přeháňka. Během odpoledne bude oblačnosti a srážek ubývat. Nejvyšší teploty se budou pohybovat od 14 do 17 stupni Celsia. Mějte hezký pátek!

 

POČASÍ NA ČTVRTEK: Občas zaprší, teploty se vyšplhají nejvýše na 15 stupňů

čtvrtek, 21. září 2017, 06:30Počasí
 

Během čtvtečního dne bude zataženo až oblačno, místy pak přehodně polojasno. Během dne se místy vyskytne déšť nebo přeháňky, a to zejména na severu území. Nejvyšší teploty se budou pohybovat od 12 do 15 stupňů Celsia. Mějte fajn čtvrtek!

 

POČASÍ NA STŘEDU: Zataženo až oblačno, na Jesenicku se čeká vydatnější déšť

středa, 20. září 2017, 06:30Počasí
 

Ne, lépe prostě zatím nebude. Ve středu bude zataženo, občas zaprší. Na Jesenicku může pršet trvaleji. Odpoledne se místy oblačnost protrhá a deště bude ubývat. Nejvyšší teploty se budou pohybovat od 10 do 13 stupni Celsia. Mějte příjemnou středu!

 

POČASÍ NA ÚTERÝ: Teploty budou proklatě nízko, odpoledne navíc začne pršet

úterý, 19. září 2017, 06:30Počasí
 

Podzim je asi už definitivně tady. Vytáhněte šály a teplé ponožky – během dne bude zataženo, postupem dne od jihu přijde déšť, který bude místy i vydatný. Ráno se ojediněle můžou vyskytnout i mlhy. Nejvyšší teploty se budou pohybovat jen od 11 do...

 

Přelom září a října bude chladný. V noci mohou teploty klesnout jen na několik stupňů nad nulou

pondělí, 18. září 2017, 19:30Počasí
 

Přelom září a října bude chladný. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav. Rtuť teploměrů se tak na některých místech může následující týden v noci propadnout až na tři stupně Celsia.

 

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Už nebude pršet jako o víkendu, přeháňka vás ale může zastihnout

pondělí, 18. září 2017, 06:30Počasí
 

První pracovní den bude většinou polojasno, přechodně až oblačno, ráno místy nízká oblačnost nebo mlhy. Během dne, zejména na severu, se můžou objevit přeháňky. Nejvyšší teploty se budou pohybovat od 15 do 18 stupňů Celsia. Mějte fajn pondělí!

 

POČASÍ NA NEDĚLI: Další propršený den. Uvařte si čaj a zalezte pod peřinu

neděle, 17. září 2017, 08:30Počasí
 

Zataženo, déšť a zima. Počasí nám dnes dá jasně najevo, že už léto opravdu skončilo. Denní teploty se budou pohybovat v rozmezí 12 až 14 stupňů Celsia. Pokud se vám bude chtít opustit vyhřátý domov, tak si s sebou určitě vezměte deštník. Pršet...

 

POČASÍ NA SOBOTU: Podzim klepe na dveře. Patnáct stupňů a občasný déšť

sobota, 16. září 2017, 08:30Počasí
 

No, co vám budeme povídat, první víkendový den si moc neužijeme. Bude zataženo, na většině území občasný déšť. Nejvyšší teploty se budou pohybovat od 13 do 16 stupňů Celsia. Mějte fajn sobotu!

 

POČASÍ NA PÁTEK: Vykoukne sluníčko, teploty se ale stěží dostanou na dvacítku

pátek, 15. září 2017, 06:30Počasí
 

V pátek bude přechodně jasno, během dne pak polojasno až oblačno. Nejvyšší teploty nebudou nijak vysoké, budou se pohybovat mezi 15 a 18 stupni Celsia. Bude foukat silný vítr, který bude postupně během dne slábnout. Mějte fajn pátek!

 

POČASÍ NA ČTVRTEK: Nezapomeňte si doma deštník, čeká se déšť

čtvrtek, 14. září 2017, 06:30Počasí
 

Ve čtvrtek bude většinou polojasno a zejména na severu se objeví ojediněle přeháňky. Odpoledne a k večeru od západu přijde oblačnost a postupně začně na celém území kraje pršet. Nejvyšší teploty se budou pohybovat od 22 do 25 stupni Celsia. Mějte...

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • V brzkých ranních hodinách se v Olomouci...

  • 5 základních kroků, jak přežít vejšku v...

  • Muž pěstoval šestnáct rostlin konopí. Hrozí...

Reklama