Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Typy lidí, které potkáte na studentské párty v Olomouci

 
sobota, 14. října 2017, 19:00

K vysokoškolskému životu odjakživa patří večírky, hospody, jednoduše řečeno alkohol. Někdo obráží párty několikrát týdně, jiný zase dorazí do klubu svátečně. Snad se mnou ale budete souhlasit, že na akcích můžeme narazit na různé typy lidí. Určitě jste už někdy potkali hyperaktivního týpka, pijana, uřvanou partu ožralů, nebo holku, která je ráda, že žije.

Hyperaktivní týpek

Kdyby si tenhle člověk počítal počet vylitých drinků, tak byste se divili. Pobíhá po parketu, jako kdyby jel na extázi. Zpocený háže rukama nohama kolem sebe, tasí jednu taneční kreaci za druhou. Pro drinky si výhradně vždy dohopsá v rytmu hudby. Poté, co do sebe vyklopí panáka, rychle pospíchá zpátky na parket. Je mu jedno jestli tančí sám, nebo má nějaký doprovod. Prostě si přišel užít párty plnými doušky. Odcházíte v pět hodin ráno, ale hyperaktivní týpek pořád tančí. Je mu totálně jedno co zrovna DJ hraje, on si prostě skáče. Je to frajer, kterého neunaví ani Despacito.

Pijan

Tohohle člověka za celý večer naopak neuvidíte tančit. On si tady jenom přišel popít. Co taky dělat na koleji, že jo. I když přijde se svojí partou, která ho urputně přemlouvá k tancování, tak pijan odolává. Na parket ho nedostane nikdo a nic. Nejspokojenější je s drinkem v ruce, nejlépe u baru. Případně u nějakého stolečku. Pije svůj drink a pozoruje situaci kolem. Pijani se dají rozdělit na dva typy. První je pijan samotář, který výhradně chodí na akce sám. Druhý typ je společenský pijan. Ten naopak rád zve lidi kolem sebe a společnost na baru ho potěší. Pokud ho však nechce někdo z pozvaných vytáhnout na parket.

Uřvaná parta ožralů

„Sigma! Sigma! Cos to řek voe? Jedině železná Sparta!“ No a takhle nějak se překřikují. Chytají se za ramena, kolíbají se v rytmu hudby a řvou fotbalové pokřiky. Je jim úplně jedno, že se na ně dívá celý klub. Hlavní je sjednotit pokřik a dát všem najevo, že jsou tady taky. Na druhou stranu tihle kluci mají dobré srdce. Pokud se k nim připojíte, tak v jejich očích uvidíte neskutečnou radost. Jsou vděční za každý opětovaný pokřik. Dokonce vám možná slíbí, že zítra zajdete spolu do hospody, protože fandíte stejnému týmu. Jenže ráno si už chlapci nebudou pamatovat, s kým se bavili.

Holka, která je ráda, že žije

Kámošky ji tahají po schodech ven z klubu. Na večírek přišla jako největší hvězda, ale „odchází“ totálně opitá à la gumová figurína. Holka je během večera už zralá na záchytku, ale směle pokračuje dál. „Já semm úblnjě v pohoděě, duáme ještě drink!“ křičí na kamarádky, mezitím co se ji podlamují kolena. V lepším případě ji někdo doprovodí domů a vyspí se z toho. V horším případě se pozvrací v taxíku, dotáhne ji domů v alkoholovém bezvědomí parta čtyř kluků a ráno zjistí, že si zlámala podpatek na svých drahých botičkách.

Starý úchyl

Nikdo neví, jak se tady zjevil. A proč vlastně. Prošedivělé vlasy, outdoorové boty a oplzlý úsměv. Nejdřív chodí opatrně kolem parketu a popíjí si drink. Až si vyčíhne kořist, tak si sundá svůj vlněný svetr a jde do akce. Přimotá se ke skupince mladých holek a začne s nimi „tančit“. Holkám to je očividně nepříjemné, ale jemu je to šumák. Alespoň pobaví ostatní, kolem kterých zrovna netančí.

Vizitka autora

 

Patrik Kozlík

redaktor portálu Olomoucká Drbna

kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz 
 

 
Foto pixabay.com

Kam dál?

GLOSA: Začala punčová sezona. Příští rok začneme rovnou v srpnu, ne?

neděle, 8. října 2017, 19:00

Počasí už pomalu rezignovalo a chvílemi se zdá, že zima už je opravdu za rohem. Nedávno jsem si říkal, jak se těším na vánoční...

Olomouc a pes. Jak se žije ve městě se čtyřnohým mazlíčkem?

sobota, 7. října 2017, 16:00

Pozor. Nečtěte raději dále, pokud z nějakého důvodu nemáte rádi psy a domácí mazlíčky obecně. Naopak, ti, kteří v Olomouci mají...

Věci, bez kterých v Olomouci nemůžete existovat

sobota, 30. září 2017, 11:00

Znáte to, v každém městě mají jiné zvyky – někde se pospíchá, jinde zase preferují rozvážnou chůzi. Někde zakopávate na ulici o...

Legendární "Fáčko" slaví 30. narozeniny. Novinka na trhu tehdy vyšla...

neděle, 17. září 2017, 19:00

Už je to 30 let, co vstoupila automobilka Škoda do nové epochy. 16. září 1987 představila na mezinárodním strojírenském veletrhu...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Lišek nakažených prašivinou přibývá. V okolí Boršova už jich bylo nalezeno šest

V okolí Boršova se objevily další lišky nakažené prašivinou. Jejich počet za poslední dny stoupl na šest. Na první případy této nemoci upozornili obyvatelé Homol zhruba před čtrnácti dny. Léčba nakaženého psa vyjde až na dva tisíce korun.

Parkování „Kiss and ride“ řidiči v Brně stále příliš nerozumí, někteří na místech stojí i týden

Někteří řidiči v Brně buď stále nechápou dopravní značení K+R, tedy tzv. Kiss and ride (tedy polib a jeď), nebo ho záměrně ignorují. Na stáních označených touto značkou stojí i několik dní. Stání na Kiss and ride je přitom většinou povoleno maximálně na dobu 5 minut. Brněnští strážníci se proto na neposlušné řidiče intenzivně zaměřují.

Okamura nebude kandidovat v eurovolbách ani z posledního místa

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura nebude kandidovat v květnových volbách do Evropského parlamentu. Původně chtěl být na posledním místě listiny a v případě zvolení přenechat mandát jinému kandidátovi. Podle usnesení předsednictva SPD tento úmysl zpochybnilo ministerstvo vnitra.