Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka

Hledáme páníčka #60: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 4. července 2017, 13:30Hledáme páníčka
 

Plánujete trávit léto v přírodě a nemáte žádného parťáka? Mazlíci z Pomocných rukou a z Ligy na ochranu zvířat by vám určitě rádi dělali doprovod. Není upřímnější láska než ta zvířecí. Proto neváhejte a adoptujte jedno opuštěné zvířátko.

 

Hledáme páníčka #59: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 27. června 2017, 13:30Hledáme páníčka
 

Je tady úterý a s ním další roztomilí mazlíci hledající nový a láskyplný domov u hodného páníčka. Co vy na to?

 

Hledáme páníčka #58: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 13. června 2017, 13:30Hledáme páníčka
 

Po týdnu se znovu objevilo několik krásných a roztomilých zvířátek, která potřebují pomoc, lásku a domov. Zaujal vás některý mazel natolik, že byste si ho chtěli vzít domů?

 

Hledáme páníčka #57: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 6. června 2017, 15:00Hledáme páníčka
 

Kočičky a pejskové z útulků stále hledají nové domovy. Někteří byli týráni, některé vyhodili hned po narození. Jejich start do života nebyl zrovna moc dobrý, ale nemusí tak i skončit.

 

Hledáme páníčka #56: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 30. května 2017, 16:30Hledáme páníčka
 

Zvířátka, které se dostaly do milující rodiny, mají ohromné štěstí. Páníčci se o ně dobře starají, mají co jíst, kde spát a nemusí se bát o svůj život. Někteří bohužel takové podmínky nemají. Vy jim můžete pomoct a postarat se o ně.

 

Hledáme páníčka #55: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 23. května 2017, 15:00Hledáme páníčka
 

Je úterý a s ním další roztomilí mazlíci hledající nový a láskyplný domov u hodného páníčka. Co vy na to?

 

Hledáme páníčka #54: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

středa, 17. května 2017, 18:00Hledáme páníčka
 

Všichni mazlíci by rádi navštívili novou rodinu, v které by našli otevřenou náruč pečujících páníčků. Pokud uvažujete o tom, že byste si rádi pořídili čtyřnohého kamaráda, tak si můžete vybrat některého z olomouckých útulků. Určitě se vám odvděčí...

 

Hledáme páníčka #53: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 9. května 2017, 10:30Hledáme páníčka
 

Všude nám kvetou stromy, jaro je tu v plné kráse, všichni zamilovaně koukají... Přesněji banda roztomilých a chlupatých mazlíčků: Lilly, Maxík, Ondrášek, Baz, Hrdina a Austin. Kdo říká, že ta pravá láska nemůže být zvířecí?

 

Hledáme páníčka #52: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 25. dubna 2017, 13:30Hledáme páníčka
 

Venku je sice aprílové počasí, že by ani psa nevyhnal, ale s touto nabídkou pejsků a kočiček se budete chtít stejně pořád jenom mazlit doma. Rody, Bobina nebo Missi uvítají nového páníčka a domov s radostí.

 

Hledáme páníčka #51: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

pondělí, 17. dubna 2017, 15:00Hledáme páníčka
 

Velikonoční mazlíci jsou tady. Sice pro vás nemám zajíčky nebo beránky, ale z těchto krásných pejsků a kočiček si určitě vyberete. Vezměte si některého domů a zpříjemněte jim probíhající jaro. Zaslouží si svůj domov.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností Slovácký rok do jihomoravského Kyjova. Neopakovatelná atmosféra, skvělý program i organizace, takové byly bezprostřední reakce návštěvníků na místě i na sociálních sítích. Organizátoři si však největší překvapení připravili až na závěr - na další ročník nemusí návštěvníci čekat čtyři roky, ale poprvé v historii pouhé dva.

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a diplomové práce. Podnět k prověření jejích prací z roku 2001 a 2005 podali Piráti. Třetina jich údajně obsahuje shodné pasáže s jinými zdroji. Vedralová to odmítla komentovat. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy. I kdyby se plagiátorství potvrdilo, o titul Vedralová přijít nemůže, protože řízení o vyslovení neplatnosti vysokoškolského diplomu lze podle zákona zahájit do tří let.

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne eskortován do České republiky.