Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka

Hledáme páníčka #70: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 24. října 2017, 16:30Hledáme páníčka
 

Je tady jubilejní vydání mazlíků. Dnes mají po dlouhé době převahu kočičky nad pejsky. Všichni ale mají jedno společné. Hledají nový domov, kde se o ně budou s láskou starat. Vezměte si čtyřnohého chlupáče domů a udělejte radost nejen sobě.

 

Hledáme páníčka #69: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 10. října 2017, 16:30Hledáme páníčka
 

Opuštěných mazlíčků bohužel neubývá a jen málo lidí si chce vzít psa z útulku. Přestože jsou tak roztomilí a krásní jako nová trojice krásných psíků. Najdete jim nový domov?

 

Hledáme páníčka #68: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 26. září 2017, 19:30Hledáme páníčka
 

Někteří mazlíčci už měli možnost žít ve šťastné a spokojené rodině, ale shodou nepříjemných okolností o ni přišli. Nyní potřebuj nový domov a nové páníčky, kteří by jim dali lásku.

 

Hledáme páníčka #67: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 12. září 2017, 18:00Hledáme páníčka
 

Je úterý a s ním i pravidelná rubrika "Hledáme páníčka". Pojďte pomoct dalším opuštěným mazlíkům najít nový domov. Pokud jste ztratili důvěru v lidi, ale chtěli byste k sobě nějakého kamaráda, tak dejte šanci právě některému z pejsků.

 

Hledáme páníčka #66: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 5. září 2017, 19:30Hledáme páníčka
 

Máme tu další návštěvu útulků Pomocné ruce Olomouc a Ligy na ochranu zvířat, kdy se podíváme na tři opuštěné kočičky a pejsky, které hledají klidný domov. Takže pokud přemýšlíte nad tím, že si chcete pořídit čtyřnohého kamaráda, čtěte.

 

Hledáme páníčka #65: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 29. srpna 2017, 15:00Hledáme páníčka
 

Po krátké pauze, kdy jsme zveřejnili pouze opuštěné pejsky, nyní tady opět máme i kočičky. Celkem šest čtyřnohých kamarádů čeká na nové majitele. Přečtěte si jejich příběhy a zvažte, zda si nepořídit nového kamaráda.

 

Hledáme páníčka #64: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

středa, 23. srpna 2017, 19:30Hledáme páníčka
 

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, ale přísun nových mazlíčků hledajících domov nepřestává. Pomůžete opuštěnému zvířátku najít nový domov?

 

Hledáme páníčka #63: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

středa, 16. srpna 2017, 15:00Hledáme páníčka
 

Opuštěných mazlíčků bohužel neubývá a jen málo lidí si chce vzít zvířátko z útulku. Přestože jsou tak roztomilí a krásní. Najdete jim domov? Určitě si zaslouží pečující páníčky, kteří se o ně s láskou postarají.

 

Hledáme páníčka #62: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 8. srpna 2017, 13:30Hledáme páníčka
 

Máme tady nový díl rubriky Hledáme páníčka. Některé mazlíky přinášíme opakovaně, protože pořád nenašli ten správný domov. Proto se pořád snažíme najít někoho, kdo by se těchto němých kamarádů ujal a postaral se o ně co nejlépe.

 

Hledáme páníčka #61: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

úterý, 1. srpna 2017, 19:00Hledáme páníčka
 

Pravidelná úterní dávka roztomilosti je po krátké pauze opět tady. Znovu hledáme páníčky pro tyto krasavce níže, pokud byste měli o některého z nich zájem, neváhejte kontaktovat příslušnou instituci.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností Slovácký rok do jihomoravského Kyjova. Neopakovatelná atmosféra, skvělý program i organizace, takové byly bezprostřední reakce návštěvníků na místě i na sociálních sítích. Organizátoři si však největší překvapení připravili až na závěr - na další ročník nemusí návštěvníci čekat čtyři roky, ale poprvé v historii pouhé dva.

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a diplomové práce. Podnět k prověření jejích prací z roku 2001 a 2005 podali Piráti. Třetina jich údajně obsahuje shodné pasáže s jinými zdroji. Vedralová to odmítla komentovat. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy. I kdyby se plagiátorství potvrdilo, o titul Vedralová přijít nemůže, protože řízení o vyslovení neplatnosti vysokoškolského diplomu lze podle zákona zahájit do tří let.

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne eskortován do České republiky.