Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #140: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

 
úterý, 18. června 2019, 19:30

Dnešní trojici mazlíčků doplní krásné a mladé koťátko Matylda, radující se ze života, hravé a umazlené. Hledá rodinu, kde si s ní budou hrát a budou se ji věnovat.

Olomoucký útulek – Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc  Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Trevor

Trevor je asi osmiletý psí pohodář. Do útulku přišel velmi zanedbaný, špinavý a zadredovaný. Podstoupil očistu, byl ostříhán a z ošklivého kačátka se vyklubal psí krasavec. Je kastrovaný. V osvojení již chvíli byl, ale vrátili jej. Vzhledem, k tomu, že mu byly zjištěny močové kameny, které byly odstraněny, myslíme si, že měl jen bolesti, neboť v útulku je milým nekonfliktním, mazlivým psem. Nutno počítat s tím, že bude muset mít speciální dietu, aby se mu kameny znovu netvořily.

Matylda

Matylda je asi dva a půlměsíční koťátko, radující se ze života, hravé a umazlené. Hledá rodinu, kde si s ní budou hrát a budou se ji věnovat.

Toby

Truhlík Toby, je asi osmiletý psík, který potřebuje milující avšak důslednou výchovu. Do útulku přišel jako bojínek, který ze strachu strašil i nás. Po nějaké době jsme si získali jeho přízeň a dokonce se našli zájemci, kteří si jej osvojili. Pro jeho krásný kukuč a vítací povahu zapomněli na varování, že Toby sice potřebuje milující domov, ale taky domov důsledný, kde budou nastaveny pravidla, co se smí a co už je za hranou. Toby osvojitele pokousal a byl vrácen do útulku. Hledá se pro něj majitel, který má se psy zkušenosti a zvládne jeho běsy a strachy.

 

Foto LOZ Olomouc

Kam dál?

Hledáme páníčka #139: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 11. června 2019, 19:30

Derek je už dědeček, asi dvanáctiletý kříženec kolie. Většinu dne prospí, ale miluje i procházky. Někdy je mazel, jindy má raději...

Hledáme páníčka #138: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 4. června 2019, 19:30

Derek je už dědeček, asi dvanáctiletý kříženec kolie. Většinu dne prospí, ale miluje i procházky. Někdy je mazel, jindy má raději...

Hledáme páníčka #137: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 28. května 2019, 19:30

Mireček je kříženec větší velikosti. Je akční, velmi kontaktní a mazlivý. Procházky a pohyb absolutně miluje. Potřeboval by k...

Hledáme páníčka #136: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 21. května 2019, 19:30

Dino je zhruba čtyřletý kříženec větší velikosti. K cizím je nedůvěřivý, ale když si zvykne tak je veselý a mazlivý. Miluje...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.