Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #144: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

 
úterý, 16. července 2019, 19:30

Bea je asi dvouletá kastrovaná kočička. Z počátku trochu nedůvěřivá, ale když si zvykne, tak je mazlivá. Jiné kočky moc nemusí, bude raději sama.

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov

Adresa: Město 3187, 75002 Přerov (Zahrádkářská kolonie mezi Předmostím a Dluhonicemi)
Tel.č. 602 541 060
Pro veřejnost otevřeno : Po, St, Pá – 10:00 – 16:00, So, Ne – 8:00 – 11:00
e-mail – utulek@tsmpr.cz
www.utulekprerov.cz
facebook.com/utuleprerov

Ťuňťa

Desetiletý kříženec, zpočátku je k lidem velmi nedůvěřivý, delší dobu mu trvá, než se adaptuje v novém prostředí. Jakmile si zvykne je hodný a přátelský. Základní povely nezná, ale chůzi na vodítku ovládá. Vhodný jako společník ke starším lidem. Nevhodný k jiným zvířatům. Nevhodný k dětem.

Ozzák

Je to asi dvouletý kříženec. Zpočátku trochu nedůvěřivý a chvíli mu trvá, něž se adaptuje v novém prostředí. Když si zvykne je hodný a velmi kontaktní. Základní povely mu zatím moc nejdou, ale to se brzo naučí. Je tak trochu závislák na tenisácích. Nevhodný k jiným zvířatům. Nedoporučujeme ho k malým dětem. Je vhodný do bytu.

Bea

Bea, asi dvouletá kastrovaná kočička, je nejprve trochu nedůvěřivá, ale když si zvykne, tak je mazlivá. Nedoporučujeme k malým dětem. Jiné kočky moc nemusí, bude raději sama. Naučená na kočičí WC.

Olomoucký útulek – Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc – Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Mourek

Mourek je asi čtyřměsíční kotěcí kluk, který zůstal po odchodu své kočičí parťačky sám v útulku. Samotnému se mu tady ale nelíbí, je smutný a čeká, kdy si i jeho všimne oko milujícího pánečka. Mourek přišel zanedbaný a vypadalo to, že přijde o očko, to se mu však krásně uzdravilo. Byl při léčbě trpělivý a hodný. Je vakcinovaný a zdravý.

Gin

Gin je hodný, vychovaný, přátelský kříženec. Je klidné povahy, vhodný i ke starším lidem. Je to pohodář a myslíme, že kdo si jej vezme, tak v něm najde opravdu skvělého parťáka. Gin přišel do útulku spolu s Tonicem, ten už domov našel a Ginovi chybí parťák na hraní.

Tobi

Tobi je asi sedmiletý kříženec s nádherným kukučem. V hlavě však má trošku zmatek, a tak při prvním setkání s někým novým se chová jako největší zabiják. Je to však jen strach z nového, trpělivý člověk má za chvilku vyhráno a má Tobyho přízeň. Při dobrém, laskavém a důsledném přístupu z něj bude ten nejmilejší parťák

Foto útulek Přerov, LOZ Olomouc

Kam dál?

Hledáme páníčka #143: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 9. července 2019, 19:30

Bellemy je velmi akční a nevyřáděný puberťák, který potřebuje nastavit určitá pravidla. Miluje vodu, takže pokud máte doma...

Hledáme páníčka #142: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 2. července 2019, 19:30

Gin je hodný, vychovaný, přátelský kříženec. Je klidné povahy, vhodný i ke starším lidem. Je to pohodář a ten kdo si jej vezme,...

Hledáme páníčka #141: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 25. června 2019, 19:30

Porthos je asi tříletý Sibiřský husky. Ze základních povelů ovládá pouze sedni, a to až po dlouhém přemlouvání. Porthos potřebuje...

Hledáme páníčka #140: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 18. června 2019, 19:30

Dnešní trojici mazlíčků doplní krásné a mladé koťátko Matylda, radující se ze života, hravé a umazlené. Hledá rodinu, kde si s ní...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností Slovácký rok do jihomoravského Kyjova. Neopakovatelná atmosféra, skvělý program i organizace, takové byly bezprostřední reakce návštěvníků na místě i na sociálních sítích. Organizátoři si však největší překvapení připravili až na závěr - na další ročník nemusí návštěvníci čekat čtyři roky, ale poprvé v historii pouhé dva.

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a diplomové práce. Podnět k prověření jejích prací z roku 2001 a 2005 podali Piráti. Třetina jich údajně obsahuje shodné pasáže s jinými zdroji. Vedralová to odmítla komentovat. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy. I kdyby se plagiátorství potvrdilo, o titul Vedralová přijít nemůže, protože řízení o vyslovení neplatnosti vysokoškolského diplomu lze podle zákona zahájit do tří let.

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne eskortován do České republiky.