Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #144: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

 
úterý, 16. července 2019, 19:30

Bea je asi dvouletá kastrovaná kočička. Z počátku trochu nedůvěřivá, ale když si zvykne, tak je mazlivá. Jiné kočky moc nemusí, bude raději sama.

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov

Adresa: Město 3187, 75002 Přerov (Zahrádkářská kolonie mezi Předmostím a Dluhonicemi)
Tel.č. 602 541 060
Pro veřejnost otevřeno : Po, St, Pá – 10:00 – 16:00, So, Ne – 8:00 – 11:00
e-mail – utulek@tsmpr.cz
www.utulekprerov.cz
facebook.com/utuleprerov

Ťuňťa

Desetiletý kříženec, zpočátku je k lidem velmi nedůvěřivý, delší dobu mu trvá, než se adaptuje v novém prostředí. Jakmile si zvykne je hodný a přátelský. Základní povely nezná, ale chůzi na vodítku ovládá. Vhodný jako společník ke starším lidem. Nevhodný k jiným zvířatům. Nevhodný k dětem.

Ozzák

Je to asi dvouletý kříženec. Zpočátku trochu nedůvěřivý a chvíli mu trvá, něž se adaptuje v novém prostředí. Když si zvykne je hodný a velmi kontaktní. Základní povely mu zatím moc nejdou, ale to se brzo naučí. Je tak trochu závislák na tenisácích. Nevhodný k jiným zvířatům. Nedoporučujeme ho k malým dětem. Je vhodný do bytu.

Bea

Bea, asi dvouletá kastrovaná kočička, je nejprve trochu nedůvěřivá, ale když si zvykne, tak je mazlivá. Nedoporučujeme k malým dětem. Jiné kočky moc nemusí, bude raději sama. Naučená na kočičí WC.

Olomoucký útulek – Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc – Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Mourek

Mourek je asi čtyřměsíční kotěcí kluk, který zůstal po odchodu své kočičí parťačky sám v útulku. Samotnému se mu tady ale nelíbí, je smutný a čeká, kdy si i jeho všimne oko milujícího pánečka. Mourek přišel zanedbaný a vypadalo to, že přijde o očko, to se mu však krásně uzdravilo. Byl při léčbě trpělivý a hodný. Je vakcinovaný a zdravý.

Gin

Gin je hodný, vychovaný, přátelský kříženec. Je klidné povahy, vhodný i ke starším lidem. Je to pohodář a myslíme, že kdo si jej vezme, tak v něm najde opravdu skvělého parťáka. Gin přišel do útulku spolu s Tonicem, ten už domov našel a Ginovi chybí parťák na hraní.

Tobi

Tobi je asi sedmiletý kříženec s nádherným kukučem. V hlavě však má trošku zmatek, a tak při prvním setkání s někým novým se chová jako největší zabiják. Je to však jen strach z nového, trpělivý člověk má za chvilku vyhráno a má Tobyho přízeň. Při dobrém, laskavém a důsledném přístupu z něj bude ten nejmilejší parťák

Foto útulek Přerov, LOZ Olomouc

Kam dál?

Hledáme páníčka #143: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 9. července 2019, 19:30

Bellemy je velmi akční a nevyřáděný puberťák, který potřebuje nastavit určitá pravidla. Miluje vodu, takže pokud máte doma...

Hledáme páníčka #142: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 2. července 2019, 19:30

Gin je hodný, vychovaný, přátelský kříženec. Je klidné povahy, vhodný i ke starším lidem. Je to pohodář a ten kdo si jej vezme,...

Hledáme páníčka #141: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 25. června 2019, 19:30

Porthos je asi tříletý Sibiřský husky. Ze základních povelů ovládá pouze sedni, a to až po dlouhém přemlouvání. Porthos potřebuje...

Hledáme páníčka #140: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 18. června 2019, 19:30

Dnešní trojici mazlíčků doplní krásné a mladé koťátko Matylda, radující se ze života, hravé a umazlené. Hledá rodinu, kde si s ní...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký thriller Joker. Film o zrození odvěkého rivala komiksového hrdiny Batmana vidělo od čtvrtku do neděle 78 tisíc diváků a jeho tržby činily 13,4 milionu korun. Na druhém místě skončila novinka v podobě amerického akčního filmu Blíženec a třetí nejnavštěvovanější byl britský rodinný film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů.

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera zaznamenala na jatkách ve Všeticích ve středních Čechách brutální zacházení se zvířaty. Případem se už zabývá krajská veterinární správa, kam podnět podalo sdružení Zvířata nejíme, které záběry natočené letos v létě rozeslalo do médií.

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za výroky, které o žurnalistovi pronesl prezident Miloš Zeman. Dnes o tom rozhodl soud, verdikt však není pravomocný. Vnučka Terezie Kaslová nadále trvá na tom, aby omluvu zveřejnilo na webu jak ministerstvo, tak i Hrad. Věc proto bude řešit ještě pražský městský soud. Zeman je ve sporu na vlastní žádost vedlejším účastníkem, k soudnímu jednání ale nechodí.