Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #149: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

 
úterý, 27. srpna 2019, 19:30

Nix je úžasné kotě, které je však hluché. Proto může do adopce jen do domu nebo bytu. Není vhodná k pobytu venku. Je to andílek s ďáblem v těle. Jako každé kotě si chce hrát a její hry jsou někdy pěkně divoké.

Olomoucký útulek – Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc – Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Ezop

Ezop je super hafan, kontaktní, mazlivý a na svůj věk má energie doslova na rozdávání. Je stále veselý, miluje procházky, hračky, a když má ve vedlejším výběhu fenku, tak se naparuje jako páv a zvedá nohu při čůrání tak vysoko, div, že nepřepadne. Ezop má potravní alergii, a proto je krmen hypoalergenními granulemi. Horší je to u něj se zrakem. Dostal doživotně naordinované kapky a vzhledem k tomu, že chvilku nepostojí, je občas dost těžké mu do očí nakapat. Doufáme, že i přes své zdravotní problémy najde pěkný domov, ve kterém bude právoplatným členem rodiny a už nikdy nebude na poslední koleji. 

Amanda

Amanda je asi čtyřletá fenky, kříženec rotvajlera. K lidem přátelská a hodná, ostatní psy nemusí, což je nejspíš následkem toho, že je bohužel slepá.

Nix

Kočička Nix byla nalezena v Přáslavicích 10.8.2019, je úžasné kotě, které však má handicap a to, že je hluché. Proto může do adopce jen do domu nebo bytu. Není vhodná k pobytu venku. Je to andílek s ďáblem v těle. Jako každé kotě si chce hrát a její hry jsou někdy pěkně divoké. Je zvyklá na psy. Jediným nešvarem je to, že raději nežli kočičí záchůdek použvívá květináče. Proto raději někomu, kdo nemá kytky na prvním místě.

V případě zájmu o některého z kočičáků či pejsků využijte prosím adopční dotazník https://www.olomouckyutulek.cz/dotaznik-pro-zajemce/, nebo volejte tel. 583 210 759, ale buďte prosím trpěliví, většinou lítáme venku mezi hafany a kočičáky.

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov

Adresa: Město 3187, 75002 Přerov (Zahrádkářská kolonie mezi Předmostím a Dluhonicemi)
Tel.č. 602 541 060
Pro veřejnost otevřeno : Po, St, Pá – 10:00 – 16:00, So, Ne – 8:00 – 11:00
e-mail – utulek@tsmpr.cz
www.utulekprerov.cz
facebook.com/utuleprerov

Dante

Je asi dvouletý kříženec. Z počátku je k lidem trochu nedůvěřivý, když si však zvykne je hodný přátelský a mazlivý. Základní povely ovládá, ale je si při nich dost nejistý, jako by čekal, že dostane vynadáno, pokud udělá něco špatně. S fenkami je kamarád, ale se psy se nesnese. Vhodný ke starším dětem a spíše k domku se zahradou.

Jack

Je to asi rok a půl starý kříženec. Z počátku je k cizím lidem nedůvěřivý, proto musí případný zájemce počítat s tím, že bude muset párkrát za Jackem přijít. Když se skamarádí je hravý mazlivý a velmi hyperaktivní pes. Miluje balónky a vlastně všechny hračky. Základní povely mu zatím nic neříkají. Vhodný ke starším dětem. Nejspokojenější bude u lidí s aktivním způsoben života. Není vhodný do bytu, jelikož když se nudí má potřebu všechno vytahovat a trhat.

Shaggy

Je asi tříletý kříženec špice. Vyžaduje neustálou přítomnost lidí a drbaní. Ze základních povelů ovládá pouze sedni, ale je to chytrý a učenlivý pesan, který se to rychle doučí. Vhodný do rodiny s dětmi. Mohl by být i v bytě, ale nejspokojenější bude u domku se zahradou.

Foto LOZ Olomouc

Kam dál?

Hledáme páníčka #148: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 20. srpna 2019, 19:30

Během jeho života se Robinovi pravděpodobně nikdo moc nevěnoval, ze základních povelů umí sedni. A to ho musíte velmi dlouho...

Hledáme páníčka #147: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 13. srpna 2019, 19:30

Amanda je asi sedmiletá fenka německého ovčáka, je klidná, vyrovnaná. Stane se vám pohodovou společnicí na toulky přírodou.

Hledáme páníčka #146: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 6. srpna 2019, 19:30

Carmen je kříženka, hravá, milující aportky a společnost pánečka. Hledá aktivní pánečky, kteří ji unaví a utahají.

Hledáme páníčka #145: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních...

úterý, 30. července 2019, 19:30

Sibiřský husky Porthos potřebuje opravdu zkušeného chovatele tohoto plemene, který mu dá jasná pravidla, protože si dělá co chce....

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

CK Neckermann má v cizině 1100 českých klientů, návrat zajistí

Cestovní kancelář Neckermann, která je v Česku součástí zkrachované britské kanceláře Thomas Cook, má v zahraničí k dnešnímu dni zhruba 1100 českých klientů. O tyto klienty se postará a zajistí jim bezpečný návrat do České republiky jejich plánovaným letem. V tiskovém prohlášení to dnes uvedl šéf marketingu CK Neckermann Jan Šrámek.

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného zlatavého moku se konají po celé republice a nabídnou bohatý program, ale i speciálně navařené svatováclavské pivo. Akce začíná 24. září a trvá až do 30. září.

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském náměstí pokrylo přes noc graffiti. Akce má upozornit na nedostatek legálních ploch pro street art. Zhruba 20 streetartovým umělcům dala k dispozici přes 190 metrů čtverečních plochy svých domů společnost Pražská správa nemovitostí (PSN). Většina maleb je dočasná, trvalý zásah do podoby historických či památkově chráněných budov je totiž omezený. Novinářům to v tiskové zprávě sdělila za PSN Tereza Pavézková.