Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #48: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
úterý, 21. března 2017, 16:30

Nechápu, jak se někdo může zbavit svých zvířátek a tím víc, jak se někdo může zbavit tak krásného štěňátka, jako je Parťák. Nechcete ho za parťáka?

Pomocné ruce

Kontakt:
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Mikeš

Mikeš je asi 4-5měsíční kocourek z kolonie toulavých koček od Penny. Byl odchycen začátkem ledna, byl zcela plachý, velmi hubený a trpěl průjmem. Byl přeléčen antibiotiky, je odčerven a 2x naočkován, testován na FIV/FeLV. Z původně velmi plachého kocourka se v dočasném domově stal hravý parťák ostatních svěřenců. Ještě si trochu drží odstup, ale už se nechá pohladit. Bude potřebovat velmi trpělivého a laskavého páníčka. Bude mu dobře v domku se zahradou, ale i v bytě, když bude mít kočičího kamaráda.

Vlastička

Vlastičk je odrostlé kotě, které se nějakou dobu toulalo u vlakového nádraží v Olomouci. Upozornili nás na ni všímaví lidé, kterým nebyl její osud lhostejný. Je úžasně mazlivá, nechá si bez problémů čistit ouška, stříhat drápky a podobně. Nejraději spí v posteli schoulená vedle člověka, kterého má ráda, umí ovšem i zlobit, například krást připínáčky z nástěnky a rozhazovat je po celém pokoji :) 

Meduňka

Meduňka je asi 8-měsíční kočička z kolonie toulavých koček od Penny. Kočička byla odchycena kvůli silnému nachlazení, ke kterému jistě přispělo také to, že kočičkám někdo v zimě vyhodil jejich domečky. Byla přeléčena antibiotiky, je odčervená a 2x očkovaná, testovaná na FIV/FeLV. Z původně velmi plaché kočičky se v dočasném domově stal uvrněný mazílek. Sice se ještě bojí prudších pohybů a nechce se chovat, ale i to se při trpělivé a láskyplné péči může změnit.

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR

Adresa: Areál letiště, Neředínská ul., Olomouc
Tel.: 585 418 484
Pohotovost 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Luck

Luck je "vousatý" kříženec střední velikosti. Z počátku byl hodně vystrašený, ale teď už je kamarádský a bezproblémový. S ostatními psy jsme jej zatím nezkoušeli.

Hrdina

Hrdina je cca sedmiletý kříženec malého vzrůstu. Je to milý, přátelský psík. Snese se se psy i fenkami.

Parťák

Parťák je ještě mrně, pravděpodobně kříženec vlčáka. Má zhruba čtyři měsíce. Do útulku se dostal společně s bráškou Timurem, který mu však již odešel do nového domova. Pravděpodobně to byla nechtěná štěňátka. 

Foto LOZ, Pomocné ruce

Kam dál?

Hledáme páníčka #47: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 14. března 2017, 13:45

Ulrika, Anka, Véna, Mikeš, Vlastička a Meduňka. Toto jsou jména šestice opuštěných zvířátek, kteří čekají na nový domov....

Hledáme páníčka #46: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 7. března 2017, 10:30

Hoši a děvčata, pěstujte koťata, Země je kulatá, místa je tu dost. Zní text písničky od Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra. Tito...

Hledáme páníčka #46: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 28. února 2017, 13:30

Flíček, Čertík, Čurda, Vlastička a další mazlíci čekají na důležitý den v jejich životě. Na den, kdy si pro ně přijde nový...

Hledáme páníčka #45: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 21. února 2017, 13:56

Přichází další díl mazlíků a jak si můžete všimnout, někteří pejsci a kočičky se u nás opakují. Proto je nenechte déle čekat na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Prezident Miloš Zeman přijme kandidáta ČSSD na ministra kultury Lubomíra Zaorálka na zámku v Lánech v pondělí odpoledne. Na twitteru to uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Zaorálkovu nominaci dnes oznámil předseda sociálních demokratů Jan Hamáček. S výběrem souhlasí jak prezident, tak premiér Andrej Babiš (ANO). Spor mezi Zemanem a sociální demokracií o výměnu na ministerstvu kultury začal v polovině května, kdy podal demisi bývalý ministr Antonín Staněk (ČSSD).

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Plzeňský primátor Martin Baxa navštívil v pondělí 19. srpna 2019 legendárního cestovatele Miroslava Zikmunda v jeho bydlišti ve Zlíně. Plzeňskému rodákovi dodatečně osobně pogratuloval k letošním stým narozeninám a předal mu dárky vztahující se k Plzni. Setkání s Miroslavem Zikmundem, který je od roku 1999 čestným občanem města Plzně, označil primátor za nezapomenutelné.

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.