Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #54: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
středa, 17. května 2017, 18:00

Všichni mazlíci by rádi navštívili novou rodinu, v které by našli otevřenou náruč pečujících páníčků. Pokud uvažujete o tom, že byste si rádi pořídili čtyřnohého kamaráda, tak si můžete vybrat některého z olomouckých útulků. Určitě se vám odvděčí nezištnou láskou.

Pomocné ruce

Kontakt:
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Janet

Janet je asi sedmiměsíční krásná kočička, která od nás odešla do adopce s kočičkou Lilly loni ke konci roku. Bohužel se obě nyní nedokázaly smířit s příchodem miminka do domácnosti a začaly doma čůrat mimo záchodky. Janet je milá, mazlivá a hravá kočička. Čeká ji kastrace. Je očkovaná a odčervená.

Maxík

Maxík je úžasný pohodový kocourek středního věku. Loni byl naším spolkem odchycen na krmném místě na ulici Jánského a byl vykastrován. Asi proto, že se z jeho venkovního domova teď stalo staveniště, přesídlil kocourek na sídliště u Penny. Dle jeho postavy je vidět, že je hodnými lidmi vykrmován, ale protože je velice vstřícný, mohlo by mu na ulici hrozit nebezpečí. Maxíček miluje chování na klíně a užívá si drbání na bříšku. Byl by moc vděčný za nový domov, nejlépe v domečku s možností chodit ven.

Tomi

Tomi je nalezenec, přidal se ke kolonii toulavých koček a u nich se zdržoval. Je velice hodný a klidný kocourek. Někdo se ho ale chtěl zbavit, tak ho vyhodil na ulici. Nikdo ho nehledal, tak skončil v dočasce u naší hodné dobrovolnice. Nejlépe by mu bylo u starších lidí, kde by byl jen sám bez společnosti jiných koček.

 

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR

Adresa: Areál letiště, Neředínská ul., Olomouc
Tel.: 585 418 484
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Largo

Largo je zhruba šestiletý kříženec větší velikosti. Je přátelský, aktivní, miluje procházky. Na vodítku chodí pěkně, jen občas cukne. S jinými psy jsme jej nezkoušeli, ale na procházce si jich nevšímá.

Leontýnka

Leontýnka je asi dvouletá fenka malé velikosti, kterou někdo přivázal u jedné restaurace v Olomouci. Je hodná a mazlivá. Když na ni mluvíte, začne „tancovat“ na zadních. Je prostě kouzelná.

Monster

Už jste někdy viděli dvacetikilového jezevčíka s hlavou rotwajlera? Tak přesně tohle je náš Monster, i když na fotkách to tak nevynikne. Monster má asi 5 let, je kamarádský a miluje procházky. Jeho vtipný vzhled a přátelská a veselá povaha z něj dělají opravdu kouzelného psího parťáka.

Vizitka autora

 

Patrik Kozlík

redaktor portálu Olomoucká Drbna

kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz 
 

 
Foto LOZ - Olomouc, Pomocné ruce Olomouc

Kam dál?

Hledáme páníčka #53: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 9. května 2017, 10:30

Všude nám kvetou stromy, jaro je tu v plné kráse, všichni zamilovaně koukají... Přesněji banda roztomilých a chlupatých mazlíčků:...

Hledáme páníčka #52: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 25. dubna 2017, 13:30

Venku je sice aprílové počasí, že by ani psa nevyhnal, ale s touto nabídkou pejsků a kočiček se budete chtít stejně pořád jenom...

Hledáme páníčka #51: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

pondělí, 17. dubna 2017, 15:00

Velikonoční mazlíci jsou tady. Sice pro vás nemám zajíčky nebo beránky, ale z těchto krásných pejsků a kočiček si určitě...

Hledáme páníčka #50: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 4. dubna 2017, 18:00

Sheila, Mikeš a Tomi je trojice moc krásných kočiček, které hledají nový domov, ve kterém by měly hodného a milujícího páníčka....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Aktualizováno před 5 hodinami

České volby do Evropského parlamentu vyhrálo ANO před ODS a Piráty. ČSSD propadlo

České volby do Evropského parlamentu znovu vyhrálo vládní hnutí ANO, bude mít šest europoslanců o dva více než dosud. Za ním skončila ODS se čtyřmi europoslanci, která počet mandátů zdvojnásobila. Třetí místo obsadili Piráti se třemi europoslanci. Po dvou europoslancích budou mít SPD a KDU-ČSL, komunisté jen jednoho oproti dosavadním třem. ČSSD zastoupení v europarlamentu ztratila, stejně jako Svobodní. Podle Hamáčka se vedení strany bude soustředit na přípravu na krajské volby. Ty by se měly konat příští rok.

Extrémní srážky budou častěji, podle odborníků by pomohla hluboká orba

Povodně z intenzivních srážek jsou přirozeným jevem, zemědělská půda by však mohla zadržet více vody, kdyby se hlouběji oralo. Novinářům to sdělili Martin Hanel a Petr Máca z Fakulty životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze. Do budoucna bude se zvyšující se teplotou růst množství vlhkosti ve vzduchu, srážkové extrémy tak budou pravděpodobně růst, upozornili.

Fotbalgolf pod Ještědem - stavte se tento skvělý sport vyzkoušet

Fotbalgolfová sezóna 2019 vypukla v Liberci naplno. Hřiště letos bylo otevřeno o měsíc dříve než v loňském roce a díky příznivým přírodním podmínkám a dostatečnému dešti je aktuálně ve skvělé formě.