Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #54: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
středa, 17. května 2017, 18:00

Všichni mazlíci by rádi navštívili novou rodinu, v které by našli otevřenou náruč pečujících páníčků. Pokud uvažujete o tom, že byste si rádi pořídili čtyřnohého kamaráda, tak si můžete vybrat některého z olomouckých útulků. Určitě se vám odvděčí nezištnou láskou.

Pomocné ruce

Kontakt:
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Janet

Janet je asi sedmiměsíční krásná kočička, která od nás odešla do adopce s kočičkou Lilly loni ke konci roku. Bohužel se obě nyní nedokázaly smířit s příchodem miminka do domácnosti a začaly doma čůrat mimo záchodky. Janet je milá, mazlivá a hravá kočička. Čeká ji kastrace. Je očkovaná a odčervená.

Maxík

Maxík je úžasný pohodový kocourek středního věku. Loni byl naším spolkem odchycen na krmném místě na ulici Jánského a byl vykastrován. Asi proto, že se z jeho venkovního domova teď stalo staveniště, přesídlil kocourek na sídliště u Penny. Dle jeho postavy je vidět, že je hodnými lidmi vykrmován, ale protože je velice vstřícný, mohlo by mu na ulici hrozit nebezpečí. Maxíček miluje chování na klíně a užívá si drbání na bříšku. Byl by moc vděčný za nový domov, nejlépe v domečku s možností chodit ven.

Tomi

Tomi je nalezenec, přidal se ke kolonii toulavých koček a u nich se zdržoval. Je velice hodný a klidný kocourek. Někdo se ho ale chtěl zbavit, tak ho vyhodil na ulici. Nikdo ho nehledal, tak skončil v dočasce u naší hodné dobrovolnice. Nejlépe by mu bylo u starších lidí, kde by byl jen sám bez společnosti jiných koček.

 

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR

Adresa: Areál letiště, Neředínská ul., Olomouc
Tel.: 585 418 484
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Largo

Largo je zhruba šestiletý kříženec větší velikosti. Je přátelský, aktivní, miluje procházky. Na vodítku chodí pěkně, jen občas cukne. S jinými psy jsme jej nezkoušeli, ale na procházce si jich nevšímá.

Leontýnka

Leontýnka je asi dvouletá fenka malé velikosti, kterou někdo přivázal u jedné restaurace v Olomouci. Je hodná a mazlivá. Když na ni mluvíte, začne „tancovat“ na zadních. Je prostě kouzelná.

Monster

Už jste někdy viděli dvacetikilového jezevčíka s hlavou rotwajlera? Tak přesně tohle je náš Monster, i když na fotkách to tak nevynikne. Monster má asi 5 let, je kamarádský a miluje procházky. Jeho vtipný vzhled a přátelská a veselá povaha z něj dělají opravdu kouzelného psího parťáka.

Vizitka autora

 

Patrik Kozlík

redaktor portálu Olomoucká Drbna

kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz 
 

 
Foto LOZ - Olomouc, Pomocné ruce Olomouc

Kam dál?

Hledáme páníčka #53: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 9. května 2017, 10:30

Všude nám kvetou stromy, jaro je tu v plné kráse, všichni zamilovaně koukají... Přesněji banda roztomilých a chlupatých mazlíčků:...

Hledáme páníčka #52: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 25. dubna 2017, 13:30

Venku je sice aprílové počasí, že by ani psa nevyhnal, ale s touto nabídkou pejsků a kočiček se budete chtít stejně pořád jenom...

Hledáme páníčka #51: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

pondělí, 17. dubna 2017, 15:00

Velikonoční mazlíci jsou tady. Sice pro vás nemám zajíčky nebo beránky, ale z těchto krásných pejsků a kočiček si určitě...

Hledáme páníčka #50: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 4. dubna 2017, 18:00

Sheila, Mikeš a Tomi je trojice moc krásných kočiček, které hledají nový domov, ve kterém by měly hodného a milujícího páníčka....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku Mette Frederiksenovou neoslovila jeho nabídka ohledně koupě Grónska. Informovala o tom agentura Reuters. Dánští politici na odřeknutí návštěvy reagují s údivem. Zprávu o tom, že Trump uvažuje o koupi autonomního území Dánska a největšího ostrova na světě se zhruba 56 tisíc obyvatel, zveřejnil minulý týden americký list The Wall Street Journal.

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

V Česku se dnes chystají desítky akcí, kterými si lidé připomenou okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968 a oběti demonstrací v srpnu 1969. Spolek Milion chvilek pro demokracii přichystal pochod Prahou, při kterém chtějí vzpomenout na potlačení demonstrací před 50 lety a také poukázat na současné politické problémy. Čelní představitelé státu a pamětníci se zúčastní pietního aktu u budovy Českého rozhlasu.