Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #87: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
úterý, 13. března 2018, 19:30

Dnes se můžete opět podívat na obyvatele olomouckého útulku, ale také si přečíst dojemný příběh štěňátka Sáry, která má bohužel zlomené obě přední nožičky. Přes nepřízeň osudu se Liga na ochranu zvířat nevzdává a bojuje za záchranu krásné tříměsíční Sáry.

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc -Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Diego

Diego je starší, asi osmiletý maďarský ohař. Je kontaktní a mazlivý, miluje procházky a běhání ve výběhu. Je poslušný, umí i pár povelů. Ostatní psy nesnese, feny nevíme, ale tady se na ně také moc netváří, přímo s nimi zkoušen nebyl.

Rasty

Rasty je ještě štěně. Taková veselá, nohatá, hubená, uskákaná hromada energie a lásky. Když přišel do útulku, byl kost a kůže, ale pořádné jídlo a péče udělaly své a teď už vypadá o hodně lépe. Neumí zatím absolutně nic, ale vzhledem k jeho zvědavosti a také žravosti se bude určitě rychle a rád učit novým věcem.

Tristan 

Tristan je velmi mladý kříženec. Je aktivní, temperametní, v celku poslušný. Umí pár povelů, ale ještě se má hodně co učit. K lidem je přátelský a kontaktní.

Wendel 

Werdel je zhruba čtyřletý kříženec střední velikosti. Je to krásný mazel, který miluje lidskou společnost. S ostatními psy jsme jej zatím nezkoušeli.

Sára 

Do redakce se nám také dostal příběh bojovnice Sáry, která má bohužel zlomené obě dvě přední nožičky. Do útulku ji přivezli majitelé, kteří neměli peníze na drahou operaci. Štěňátko si za svůj krátký život prožilo neskutečné trápení, ale naštěstí se uzdravuje, snad bude brzo v pořádku a běhat s novým majitelem. Pokud si chcete o příběhu přečíst více, podívejte se zde, kde také najdete další informace i číslo účtu, na který můžete v případě zájmu přispět na podporu Sáry. 

Napsal(a) PK | Foto LOZ

Kam dál?

Hledáme páníčka #86: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 6. března 2018, 16:30

Dnes se představí šestice krásných a roztomilých pejsků, kteří potřebují nový domov. Těžko uvěřit, že někdo dopustil, aby...

Hledáme páníčka #85: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 20. února 2018, 16:30

Pokud jste s chřipkou ulehli jako já, nejlepším parťákem v nemoci se může stát nový kamarád z útulku. Nejen že vám bude dělat...

Hledáme páníčka #84: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 13. února 2018, 18:00

Valentýn, svátek zamilovaných, už klepe na dveře. A jak jinak udělat radost své milé nebo milému, s láskou pro pejsky, než novým...

Hledáme páníčka #83: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 6. února 2018, 16:30

Zvířátka, která se dostala do milující rodiny, mají ohromné štěstí. Páníčci se o ně dobře starají, mají co jíst, kde spát a...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Evropská komise nebude vyplácet dotace do vyřešení Babišova případu

Dokud nebude vyjasněna situace okolo možného střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše, nehodlá Evropská komise vyplácet firmám spojovaným s předsedou vlády žádné dotace. Prohlásil to dnes komisař EU pro rozpočet Günther Oettinger během debaty v Evropském parlamentu. Řekl rovněž, že od začátku srpna, kdy platí nová pravidla posuzování střetu zájmů, nebyly v souvislosti s firmou Agrofert žádné dotace vyplaceny.

Pátrání po čtyřleté Marušce pokračuje. Matka se brání proti nařčení otce, redakce získala znalecký posudek

Policisté od pátku 7. prosince pátrají po čtyřleté Marii Žiškové. Podle jejich informací se dívenka nachází neznámo kde s otcem Vladimírem Žiškou. Ten v současné době rozesílá prostřednictvím organizace Family for Liberty tiskové prohlášení, ve kterém napadá matku mimo jiné ze sexuálního zneužívání a týrání dcery. Ve vyjádření matky Marušky, které redakce Olomoucké Drbny získala, však její máma popírá, že by k něčemu takovému docházelo. Navíc redakce získala znalecký posudek, ze kterého vyplývá, že Vladimír Žiška nemá předpoklady k výchově dítěte.

Psychiatři: Syndromem vyhoření trpí každý pátý Čech

Syndromem vyhoření trpí podle odborníků každý pátý Čech. Nejohroženější jsou vrcholoví manažeři, lékaři, zdravotníci, učitelé, policisté a soudci. Informace dnes zazněly na tiskové konferenci Psychiatrické kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Takzvaný syndrom vyhoření je reakcí na dlouhodobý stres, který se projevuje především únavou a ztrátou pocitu ze smyslu vykonávané práce.