Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

VIDEO: Lupič vyhrožoval obsluze v herně zbraní, nepoznáváte ho?

 
čtvrtek, 30. března 2017, 12:00

V olomoucké herně, která sídlí na ulici Na Letné v městské části Lazce došlo k loupežnému přepadení. Lupič ohrožoval obsluhu zbraní a vyžadoval po ní peníze. Když se ženě podařilo utéct a zamknout se v bezpečí, tak to muž zkusil u návštěvníka, který zde seděl.

K přepadení došlo v úterý 28. března krátce před třiadvacátou hodinou. Muž nejdříve přišel do herny a sedl si k jednomu z hracích automatů. Na hlavě měl pokrývku, která připomínala helmu. Obsluha baru za mužem kvůli tomu přišla a upozornila ho, že má pokrývku sundat. Lupič neuposlechl a místo toho vytáhl zpod bundy zbraň a namířil ji na ženu. Požadoval po ní hotovost a následoval tedy obsluhu k baru. Žena se k němu otočila zády, odešla ke dveřím do kanceláře a povedlo se ji uprchnout a zamknout se v bezpečí. Když lupič zjistil, že se nedostane o kanceláře, tak se vrátil zpátky k automatům a štěstí zkusil u muže, který zde seděl. Muž mu řekl, že nic u sebe nemá. Lupič po tomto nezdaru odešel pryč z herny.

Podle popisu se mělo jednat o muže ve věku kolem 30 let, vysokého kolem 175 cm. V obličeji byl maskovaný pravděpodobně nalepeným černým plnovousem, na hlavě měl mít paruku a na ní helmu nebo kšiltovku světle zelené nebo šedé barvy. Na sobě měl tmavou bundu se dvěma červenými svislými pruhy na přední straně. Mluvil česky, bez přízvuku. V ruce držel krátkou střelnou zbraň.

Pokud by někdo z občanů muže z kamerového záznamu nebo fotografií poznal, nebo by disponoval informacemi, které by vedly ke zjištěné jeho totožnosti a objasnění případu, ať neprodleně kontaktuje olomoucké kriminalisty buď osobně, nebo telefonicky, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Patrik Kozlík

redaktor portálu Olomoucká Drbna

kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz 
 

 
Foto PČR

Kam dál?

Policie hledá svědky nehody na bludovském kopci

středa, 29. března 2017, 16:30

Ve čtvrtek dne 23. března 2017 v 13.23 hodin došlo na silnici I/11 v úseku mezi obcemi Šumperk a Bludov (tzv. bludovský kopec) k...

Dva cestující si z autobusu udělali pojízdný ring

středa, 29. března 2017, 12:00

Řidič přerovského autobusu měl svoji jízdu zpestřenou rvačkou, která se odehrávala uvnitř jeho autobusu. Dva muži se nepřestávali...

Zloděj vykrádal garáže v Řepčíně, škoda dosahuje téměř sto tisíc

úterý, 28. března 2017, 16:30

Na ulici Řepčínská v Olomouci zloděj od února postupně vykrádal garáže. Ukradl téměř všechno, co mu přišlo pod ruku. Do své...

Policie pátrá po dívce, která odešla z domu a doposud se neozvala

úterý, 28. března 2017, 12:40

Olomoučtí policisté pátrají po pohřešované mladistvé od pátku 24. března 2017, která má být na základě předběžného opatření...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Aktualizováno před 4 hodinami

České volby do Evropského parlamentu vyhrálo ANO před ODS a Piráty. ČSSD propadlo

České volby do Evropského parlamentu znovu vyhrálo vládní hnutí ANO, bude mít šest europoslanců o dva více než dosud. Za ním skončila ODS se čtyřmi europoslanci, která počet mandátů zdvojnásobila. Třetí místo obsadili Piráti se třemi europoslanci. Po dvou europoslancích budou mít SPD a KDU-ČSL, komunisté jen jednoho oproti dosavadním třem. ČSSD zastoupení v europarlamentu ztratila, stejně jako Svobodní. Podle Hamáčka se vedení strany bude soustředit na přípravu na krajské volby. Ty by se měly konat příští rok.

Extrémní srážky budou častěji, podle odborníků by pomohla hluboká orba

Povodně z intenzivních srážek jsou přirozeným jevem, zemědělská půda by však mohla zadržet více vody, kdyby se hlouběji oralo. Novinářům to sdělili Martin Hanel a Petr Máca z Fakulty životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze. Do budoucna bude se zvyšující se teplotou růst množství vlhkosti ve vzduchu, srážkové extrémy tak budou pravděpodobně růst, upozornili.

Fotbalgolf pod Ještědem - stavte se tento skvělý sport vyzkoušet

Fotbalgolfová sezóna 2019 vypukla v Liberci naplno. Hřiště letos bylo otevřeno o měsíc dříve než v loňském roce a díky příznivým přírodním podmínkám a dostatečnému dešti je aktuálně ve skvělé formě.