Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Angličani a krásky

středa, 24. června 2015, 13:24

Jestli dnes Angličané na svůj zápas pojedou opět autobusem, aby překonali tu otřesnou vzdálenost několika desítek metrů, která dělí jejich hotel s Androvým stadionem, toť otázka. Minulý zápas proti Švédům však vyhráli, a třeba to bylo právě tou energií, co dokázali v autobuse načerpat během půlminutové jízdy.

Jak to bude dnes, dokážou porazit Italy? Moc hráčů z jejich týmu neznám, ale jelikož tam hraje Harry Kane, kterého jsem si pečlivě googlila, po tom co jsem ho viděla ladně se pohybovat na kraji hřiště a prozkoumala všechny jeho ladné křivky, tipla bych si na dnešní výhru Angličany. Měla bych alespoň trošku vědět, komu fandím, ne?

Navíc, je to prý největší hvězda anglického týmu, nebo co...

Myslím si, že hodně mladých děvčat – zvlášť když jde o Mistrovství Evropy jednadvacítek, zná buď jména jen těch hezkých hráčů, ale možná taky i všech, aby okouzlily svoje idoly, kdyby s nějakým z nich jen tak náhodou přišly do kontaktu. Vždyť péče o zevnějšek k tomuto sportu patří. Fotbalisti by si mohli z fleku otevřít svoje stylistické studio a radit pánům, jak dobře vypadat.

A všimla jsem si, že na zápasech pomáhají v organizačním týmu pouze samé dobrovolnice. Asi nejspíš nějaký předpis UEFA. A pro holky je šance ulovit nějakou budoucí hvězdu, nebo alespoň ulovit nějaký ten autogram...

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Tramvaj srazila dvě dvacetileté ženy na...

  • VIDEO: Šedesátiprocentní sleva na kachnu...

  • Dvacetiletá řidička jela moc rychle, dostala...

  • PŘEHLED: Kde se dnes ráno bouralo v našem...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Čech zahynul na thajském ostrově Samui. Zřítil se ze srázu...

Dvaatřicetiletý český turista přišel o život na thajském prázdninovém ostrově Samui. Při...

Češi by z EU nevystoupili, skepse vůči unii je ale výrazná

Češi by z Evropské unie nevystoupili, ve střední Evropě jsou však největšími euroskeptiky, ukázal...

Amnesty International kritizuje Česko za odmítání uprchlíků...

Vysocí představitelé české vlády i český prezident se loni vyjadřovali xenofobně na adresu...