Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Angličani a krásky

středa, 24. června 2015, 13:24

Jestli dnes Angličané na svůj zápas pojedou opět autobusem, aby překonali tu otřesnou vzdálenost několika desítek metrů, která dělí jejich hotel s Androvým stadionem, toť otázka. Minulý zápas proti Švédům však vyhráli, a třeba to bylo právě tou energií, co dokázali v autobuse načerpat během půlminutové jízdy.

Jak to bude dnes, dokážou porazit Italy? Moc hráčů z jejich týmu neznám, ale jelikož tam hraje Harry Kane, kterého jsem si pečlivě googlila, po tom co jsem ho viděla ladně se pohybovat na kraji hřiště a prozkoumala všechny jeho ladné křivky, tipla bych si na dnešní výhru Angličany. Měla bych alespoň trošku vědět, komu fandím, ne?

Navíc, je to prý největší hvězda anglického týmu, nebo co...

Myslím si, že hodně mladých děvčat – zvlášť když jde o Mistrovství Evropy jednadvacítek, zná buď jména jen těch hezkých hráčů, ale možná taky i všech, aby okouzlily svoje idoly, kdyby s nějakým z nich jen tak náhodou přišly do kontaktu. Vždyť péče o zevnějšek k tomuto sportu patří. Fotbalisti by si mohli z fleku otevřít svoje stylistické studio a radit pánům, jak dobře vypadat.

A všimla jsem si, že na zápasech pomáhají v organizačním týmu pouze samé dobrovolnice. Asi nejspíš nějaký předpis UEFA. A pro holky je šance ulovit nějakou budoucí hvězdu, nebo alespoň ulovit nějaký ten autogram...

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • PŘEHLED: Podívejte se, kde budou ve středu...

  • V olomoucké nemocnici zemřel muž, který...

  • VIDEO: Útočník zmlátil dva muže na...

  • Pátrání po starostovi Rapotína má smutný...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně se nově montují části vesmírných raket

Brněnská firma S.A.B. Aerospace má novou halu, v níž budou odborníci montovat mimo jiné velké části do vesmírných raket a satelitů. Pro práci budou využívat jeřáb s nosností dvě tuny. Speciální prostory mají unikátní parametry a podobné v Česku nejsou.

Za privatizaci OKD žalobce navrhl podmínky a zaplacení škody

Za zpracování nepřesného posudku vedoucího k nevýhodné privatizaci těžebního podniku OKD navrhl žalobce soudnímu znalci Rudolfu Douchovi tříletý podmíněný trest. Bývalí místopředsedové Fondu národního majetku (FNM) Pavel Kuta a Jan Škurek, kteří měli privatizaci na starosti, by měli dostat podmínku 2,5 roku. Všichni tři by měli společně nahradit škodu 5,7 miliardy korun, která podle obžaloby při privatizaci vznikla. V závěrečné řeči to dnes navrhl státní zástupce Tomáš Černý. Obžalovaní vinu odmítají.

Ocenění Manažer roku převzal na Pražském hradě mladý Jihočech. Cenu dostal za inovace a baterie

Již 25 let se pod hlavičkou České manažerské asociace uděluje prestižní ocenění Manažer roku. Cílem je vyhledat, objektivně vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu v České republice. Letošní cenu za inovace pro udržitelný rozvoj v oblasti chytré energetiky získal Pavel Podruh, zakladatel a jednatel společnosti Český ostrovní dům, zabývající se soběstačností architektury a vývojem nástrojů pro vlastní výrobu, ukládání a sdílení elektrické energie.