Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěže

VIP lístky do Premiere Cinemas vyhrává...

středa, 2. března 2016, 15:18Soutěže
 

V soutěži, kterou pro vás redakce Olomoucké Drbny ve spolupráci s Premiere Cinemas připravila, jste mohli vyhrát dva lístky na libovolný film. Úderem poledne soutěž skončila, a my známe jméno vítěze...

 

Soutěžte o dva lístky na libovolný film do Premiere Cinemas!

sobota, 27. února 2016, 19:38Soutěže
 

Máte v plánu vyrazit do kina? S Olomouckou Drbnou můžete dokonce zadarmo, a navíc na kterýkoli film. Stačí dobře odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

 

Chcete si dát s Vojtou Dykem kávičku v Olomouci? Olomoucká Drbna to umí zařídit, soutěžte!

úterý, 2. února 2016, 13:39Soutěže
 

Celá moje drbnovská duše touží potkat Vojtu Dyka, ale protože jsem přející, tak jsem se rozhodla, že osobní setkání s tímto úžasným zpěvákem a herce někomu daruji.

 

Vyhrajte lístky na sobotní Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích!

úterý, 26. ledna 2016, 12:00Soutěže
 

Olomouc bude opět hostit jednu z nejvýznamnějších soutěží v oblasti tanečního sportu – Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016, a vy můžete být s Olomouckou Drbnou u toho. Stačí dobře odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

 

A tři lístky na divadelní představení Rukojmí bez rizika vyhrává ...

čtvrtek, 21. ledna 2016, 15:59Soutěže
 

Od úterý jste s Olomouckou Drbnou mohli soutěž o tři lístky na divadelní představení Rukojmí bez rizika, které se koná 25. ledna v 19:00 v Kulturním domě ve Šternberku. Odpovědí se nám sešlo v redakci hodně, ale jen jeden může vyhrát. A tím...

 

Vezměte rodinu do divadla, soutěžte hned o tři vstupenky na Rukojmí bez rizika!

úterý, 19. ledna 2016, 14:08Soutěže
 

V pondělí 25. 1. se v Kulturním domě ve Šternberku odehraje divadelní představení s názvem Rukojmí bez rizika, a díky Olomoucké Drbně můžete být u toho. Pro jednoto šťastlivce tu máme hned tři lístky na představení. Tak soutěžte!

 

Známe vítěze lístků na zítřejší Noc Reklamožroutů!

úterý, 12. ledna 2016, 10:15Soutěže
 

Ve čtvrtek se v Premiere Cinemas koná ojedinělá akce s názvem Noc Reklamožroutů, během které účastníci uvidí jedinečné reklamní spoty, které uchvátili v minulém roce celý svět. Soutěžte s Olomouckou Drbnou o lístky na tuto akci...

 

Soutěžte o lístky na premiéru filmu "Na Život!" od olomouckých tvůrců

úterý, 15. prosince 2015, 08:54Soutěže
 

JIž v sobotu má premiéru film "Na Život!" z dílny George Vision, olomouckých filmařů, a slibuje zajímavou podívanou. Film, který kombinuje prvky drama a detektivního filmu, vznikal po dobu letošního roku a snažení týmu z George Vision má...

 

Jste Star Wars fanda? Tak to dokažte a vyhrajte s Olomouckou Drbnou vstupenky na premiéru!

čtvrtek, 3. prosince 2015, 09:35Soutěže
 

Dokažte, že jste správný Star Wars fanda a Olomoucká Drbna vás dostane na beznadějně vyprodanou půlnoční premiéru v noci ze 16. na 17. prosince do Premiere Cinemas. A co pro to udělat?

 

Premiere Cinemas uvede přímý přenos oper Sedlák Kavalír a Komedianti. Soutěžte o lístky!

středa, 2. prosince 2015, 10:28Soutěže
 

Jste milovníky skutečně kvalitní opery či baletu, ale do Royal Opera House v Londýně to máte daleko? Nevadí, v Premiere Cinemas nyní nově nabízí živé přenosy z předních evropských operních síní. S Olomouckou Drbnou můžete být u toho!

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Před vysvědčením na Maker Faire Prague. Sedm aktivit, které s dětmi můžete vyzkoušet na festivalu kreativity

Festival Maker Faire Prague 2019 definitivně uzavřel letošní výzvu pro makery – novodobé kutily a všechny tvořivé lidi, kteří předvedou svá díla o víkendu 22. a 23. června na Výstavišti Praha. Chystá se přehlídka téměř 200 projektů, při níž můžete žasnout nad tím, co všechno lidé ve volném čase vyrábějí. A nejvíc si to užijí děti. Co si mohou mimo jiné na festivalu vyzkoušet?

Legendární Dave Mustaine z kapely Megadeth bojuje s rakovinou

Dave Mustaine, frontman kapely Megadeth, má rakovinu krku. Tato zpráva, kterou kapela zveřejnila v pondělí, vyděsila fanoušky z celého světa. Zpívajícímu kytaristovi okamžitě vyjádřili obrovskou podporu.

Odsouzená za vraždu otěhotněla ve věznici. Teď je v Jilemnici a místním se to nelíbí

Petra Janáková, která byla odsouzena za vraždu sběratele, a následně byl její trest kvůli těhotenství přerušen, nyní pobývá v Jilemnici. Místní jí na sociálních sítích adresují nenávistné i vulgární vzkazy.