Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěže

Známe jména dvou šťastlivců, kteří vyhrávají lístky na sobotní koncert Janka Ledeckého!

čtvrtek, 26. listopadu 2015, 13:17Soutěže
 

Včera a dnes jste měli možnost až do 15:00 soutěžit o dvakrát dva lístky na sobotní adventní koncert Janka Ledeckého, který mimo své osvědčené hity zahraje i písně z nového alba.

 

Soutěžíme o lístky na sobotní koncert Janka Ledeckého, buďte u toho!

středa, 25. listopadu 2015, 15:53Soutěže
 

Už 28.11. započne Janek Ledecký své vánoční turné, a první koncert uvidí fanoušci právě v olomouckém kině Metropol. Díky Olomoucké Drbně mohou být dva z vás u toho. Stačí dobře odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

 

Opět soutěžíme o dva lístky na libovolný film do Premiere Cinemas. Zkuste své štěstí!

pondělí, 23. listopadu 2015, 15:06Soutěže
 

Máte rádi filmy v kvalitním kině? Pak neváhejte a soutěžte o dva lístky na libovolný film do olomouckého Premiere Cinemas! Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

 

Soutěžte o dva lístky na libovolný film do olomouckého Premiere Cinemas

neděle, 15. listopadu 2015, 10:41Soutěže
 

Máte rádi filmy v kvalitním kině? Pak neváhejte a soutěžte o dva lístky na libovolný film do olomouckého Premiere Cinemas! Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

 

Vyhodnocení soutěže: Známe dva vítěze lístků na Black band!

pondělí, 2. listopadu 2015, 14:38Soutěže
 

Lístky na čtvrteční večer, kdy do Šternberka přijede oblíbená hudební skupina ze Šlágr TV Black Band, vyhrávají...

 

Soutěžte o lístky na Black Band, udělejte radost babičce či dědovi

pondělí, 26. října 2015, 10:01Soutěže
 

Už 5. listopadu přijede do Šternberka oblíbená hudební skupina Black Band, kterou posluchači především znají z televizní stanice Šlágr TV. Soutěžte o lístky a udělejte radost svým blízkým.

 

Soutěžíme o dva lístky na koncert Bobbyho Longa, kytarového fešáka z Anglie

pondělí, 12. října 2015, 08:29Soutěže
 

Už v neděli 18. října ve 20:00 vystoupí britský zpěvák Bobby Long v olomouckém Artum centru v rámci svého evropského turné Ode to thinking. Folkový zpěvák, který je charakteristický svým impozantním hlasem, vystupoval i na slavném hudebním...

 

A lístky na Anetu Langerovou vyhrává...

středa, 9. září 2015, 12:07Soutěže
 

... Nela Citovecká!

 

Aneta Langerová zahraje ve Šternberku k příležitosti stého výročí kina. Vyhrajte dva lístky!

středa, 2. září 2015, 10:36Soutěže
 

Už je tomu sto let, co ve Šternberku existuje místní kino. Petr Endrödy, organizátor celé akce, slibuje ku příležitosti výročí bohatý kulturní program.

 

Soutěžte o lístky na letní etapu Flory Olomouc!

pondělí, 17. srpna 2015, 08:51Soutěže
 

Soutěžte o lístky na letní etapu Flory Olomouc, která se koná od 20. do 23. 8. v Olomouci.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.