Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhrajte dva lístky na nedělní program Garden Food Festivalu!

 
středa, 6. května 2015, 14:48

Pojďte si s námi zasoutěžit o lístky na nedělní program Garden Food Festivalu! Dva soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží každý po dvou vstupenkách na Garden Food Festival. Správné odpovědi můžete posílat přes formulář níže až do úterý 12.5. do 12:00. Poté budou kontaktováni výherci. Hodně stěstí!

Program nedělního Garden Food Festivalu:

10.00     Zahájení druhého dne
10.15     Rozhovor s Vladimírem Poštulkou, předním českým gurmet-kritikem
10.30     Recepty z Tvarůžkové cukrárny / Bezchlebova rodinná konzervárna
11.15     Hmyz na talíři – strava budoucnosti
12.00     Molekulární show Marka Váni (Atmosphere)
13.00     Duel šéfkuchařů Zdeňka Pohlreicha a Jaroslava Klára
14.00     Vyhlášení výsledků soutěže Škoda Samohýl Olomouc
14.15     Lanýžová show šéfkuchaře Radima Svačiny
15.00     Svět chilli s Tomášem Novým – chilliman.cz
15.30     Vyhodnocení soutěže „Nejlepší restaurace“
15.45     Zdeněk Pohlreich vaří s Eliškou Bučkovou

 

Soutěž o lístky na nedělní program Garden Food Festival byla ukončena. Správná volba na otázku: "Kdo z hostů a osobností se nezúčastní Garden Food Festivalu?" byla "Jiří Babica".

Vylosovanými výherci jsou:

Jana Křistková z Olomouce
Miroslav Škrabal z Olomouce

Gratulujeme!

Výherci budou kontaktováni telefonicky a e-mailem.

Kam dál?

Soutěžte o lístky na vystoupení Karla Kahovce

čtvrtek, 30. dubna 2015, 14:05

Soutěžte o lístky na olomouckou Floru 2015!

čtvrtek, 16. dubna 2015, 15:37

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.