Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Silvestrovský turnaj hvězd poprvé proběhl pod střechou: Fotbalisty neodradila ani řádící chřipka

 
sobota, 7. ledna 2017, 17:15

Předposlední den roku 2016 se v hale olomouckého Gymnázia Hejčín uskutečnil Silvestrovský turnaj hvězd. Během pátečního dopoledne změřily své síly týmy namíchané z aktivních i bývalých fotbalistů napříč věkovým spektrem.

Fotbalisti se utkali o titul šampiona a další hodnotné ceny. Turnaj, který při své premiéře pod střechou přišlo navštívit velké množství diváků, měl od prvního hvizdu náboj a nebylo nouze o krásné fotbalové momenty. Pozadu svými výkony nezůstávali ani brankáři a chvílemi přiváděli útočníky k zoufalství. 

V dvoukolovém herním systému (přizpůsobeném řádící chřipce) se nejlépe vedlo týmu Raptors, který v 8 zápasech ani jednou neprohrál, a zaslouženě tak nad hlavu zvedl pohár pro vítěze.

Působení vítězného týmu po turnaji zhodnotil golman Michael Pocklan: „Z vítězství máme všichni radost. Od chvíle, kdy nám přišla pozvánka, jsme se moc těšili a za sebe i kluky můžu říct, že turnaj měl skvělou kvalitu jak po stránce organizační, tak herní. S kluky zažíváme krásnou sezonu a tohle byla krásná tečka na závěr roku. Chtěl bych všem popřát hodně štěstí a zdraví do nového roku".

Jednotlivé zápasy odsýpaly jeden za druhém přesně podle rozpisu. V horním ochozu si diváci mohli dopřát občerstvení včetně teplých nápojů. Během vyhlášení vítězů se také na  tři vylosované diváky usmálo štěstí a odnesli si domů láhev Bohemia sektu.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Marek Velíšek z týmu vicemistrů FK Tichej Koutek. Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Jiří Kaspar.

Celková tabulka:

1. Místo – Raptors team

2. Místo – FK Tichej Koutek

3. Místo – HUNTERS

4. Místo – Mladé pušky

5. Místo – Dream Team

Z mého pohledu panuje obrovská spokojenost. Musím poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě i realizaci turnaje, našim partnerům, všem hráčům a také divákům. Na to, že se jednalo o premiéru v hale, klapalo vše na minutu přesně a myslím, že jsme si všichni zpestřili konec roku zábavou a sportem v jednom," říká organizátor Lukáš Krbeček​​​​​​​​​​​​​​​​

Foto Marie Zdráhalová | Zdroj Lukáš Krbeček​​​​​​​​​​​​​​​​

Kam dál?

Hejčínská hala hostí ke konci roku silvestrovský fotbalový turnaj....

úterý, 27. prosince 2016, 08:39

Tradiční silvestrovský fotbalový turnaj hvězd 2016 má letos poprvé premiéru v hale. Na předchozí úspěšné venkovní ročníky se...

O Sigmu se zajímají noví investoři, město má zájem o stadion

čtvrtek, 8. prosince 2016, 12:31

O druholigový fotbalový klub SK Sigma Olomouc, který je dlouhodobě ztrátový a potýká se s desetimilionovými dluhy, se zajímá...

Komentář: Plšek táhne Sigmu za postupem. Ale co bude po něm?

pondělí, 5. prosince 2016, 15:01

Před téměř dvěma týdny skončila hráčům olomoucké Sigmy první část sezóny. Byť zápas druholigového podzimu Hanákům proti Baníku...

Podeváté v řadě! Sigma pokračuje ve šňůře díky výhře nad Znojmem

středa, 19. října 2016, 19:48

Fotbalisté Sigmy útočili v utkání proti Znojmu na překonání předloňské osmizápasové vítězné šňůry. Ke třem bodům zavelel v prvním...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech

Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu - Radiožurnál to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.

Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti

Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".