čtvrtek 18. dubna 2024 Valérie

Poklidný zápas si nakonec Sigma musela vybojovat. Chorý proti Varnsdorfu rozhodl dvěma góly

Desátý Varnsdorf se postavil do cesty za postupem fotbalistům Sigmy ve 22. kole Fortuna národní ligy. Na vedení nemusel hanácký tým čekat dlouho. Už ve čtvrté minutě se totiž po rohovém kopu prosadil Jan Štěrba, který v sestavě nahradil zraněného Sladkého. Druhý gól pak ještě během prvního poločasu přidal vytáhlý útočník Tomáš Chorý. Makedonec Durdevič ve službách Varnsdorfu ale zanedlouho kontroval, a navíc na začátku druhého poločasu využil zaváhání Miloše Buchty, a postaral se o překvapivé vyrovnání. Nečekané drama nakonec rozhodl další dvougólový střelec Tomáš Chorý. Sigma tak vyhrála 3:2 a nyní má třináctibodový náskok na první nepostupové místo, které okupuje Opava.