pátek 19. dubna 2024 Rostislav

Olomoucké florbalistky se dál trápí, s Panthers Praha prohrály i přes hattrick kapitánky 5:3

13. kolo znamenalo pro FBS Olomouc bohužel nešťastné číslo. Ženy prohrály s týmem Panthers Praha 5:3 a nyní jim náleží až předposlední místo v tabulce.

Zápas začal opatrně z obou stran. Oba týmy nechtěly udělat chybu a vyčkávaly na vhodnou šanci. Ta přišla bohužel s vyloučením olomoucké hráčky Petry Grufíkové za sekání a hráčky Panthers vedly 1:0 po střele Kristýny Lochmannové.

Ani druhá třetina nepřinesla pro Olomouc gólový přínos. Naopak. Toho se dočkal soupeř a to hned dvakrát. V čase 22:38 se trefila Adriana Tomaščinová a chvíli na to ji následovala střelkyně prvního gólu Panthers, Kristýna Lochmannová.

Olomouc tak nastupovala do třetí třetiny za stavu 3:0 pro domácí. Ve třetí třetině se ženy snažily více napadat protihráče, vytvořily si několik šancí. Svůj první hattrick v této sezoně zaznamenala Petra Grufíková a postarala se tak o jediné tři góly FBS Olomouc.

Příští zápas odehrají ženy na domácí půdě v Čajkaréně, v sobotu 10. prosince.