Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jak na zdravý životní styl v digitální době? Odpověď nabídne sobotní seminář

 
pátek, 18. ledna 2019, 15:30

Tuto sobotu 19. ledna 2019 proběhne v Olomouci seminář pro manažery se zaměřením na zdravý životní styl manažera v digitální době. Seminář se netradičně uskuteční na dvou místech.

Dopolední část se bude konat v Profi posilovně v budově Relax studia pod vedením Pavola Jablonického, dvojnásobného mistra světa v kulturistice. Rozhovor s ním najdete zde.

Odpolední část semináře proběhne v budově Centrum-Vzdělávání Počítačové služby na adrese Stupkova 1a v Olomouci pod vedením docenta Dalibora Pastuchy.

Oba lektoři jsou profesionálové ve svém oboru a účastníci semináře tak od nich mohou načerpat mnoho zkušeností. V rámci dopolední části výuky si mohou v posilovně i prakticky některé cviky vyzkoušet.

Seminář bude realizován v rámci probíhajícího studia MBA v Olomouci jako čtvrtý seminář školního roku 2018/2019. Toto třísemestrální studium je určeno především pro manažery, kteří se chtějí připravit na současné a budoucí výzvy digitální doby. Bližší informace o tématech studia i přednášejících a i o aktuálně připravovaném jarním běhu studia MBA v Brně, najdete zde.

Centrum-Vzdělávání.cz má již více jak osmadvacetileté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých jak v Olomouckém kraji, tak i s realizacemi v celé ČR. Mimo aktuálně zmiňované studium MBA v Olomouci již mnoho let realizuje kurzy firemního vzdělávání, osobnostního rozvoje či kurzů IT. V oblasti akreditovaných kurzů nabízí kurzy pro pedagogy DVPP, rekvalifikace a profesní zkoušky.

Kapacita semináře je omezena. Možnost přihlásit se na tento seminář přímo máte zde.

Napsal(a) redakce OD | PR text

Kam dál?

Policie hledá svědky dopravní nehody, při které řidič srazil seniora....

pátek, 18. ledna 2019, 13:30

Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která...

Olomoucké krematorium zrušilo pohřeb s desítkami hostů. Důvod...

pátek, 18. ledna 2019, 11:00

Přibližně stovka smutečních hostů, rodina v obřadní síni olomouckého krematoria a tělo zesnulého připravené k obřadu a...

Žena si v olomouckém Albertu schovala pod bundu devatenáct čokolád....

čtvrtek, 17. ledna 2019, 20:30

Devatenáct odcizených oříškových čokolád měla na svědomí osmadvacetiletá žena, která byla včera v odpoledních hodinách přistižena...

Univerzita Palackého reaguje na požadavky trhu práce, přidává nové...

čtvrtek, 17. ledna 2019, 19:30

Univerzita Palackého v Olomouci (UP) je jednou z prvních vysokých škol v České republice, která získala důležitou institucionální...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Členství v NATO podle analytiků zakotvilo Česko na Západě

Členství v Severoatlantické alianci, do níž Česká republika vstoupila před 20 lety, zakotvilo zemi na Západě a zajistilo její bezpečnost. Shodují se na tom analytici. Zároveň ale upozorňují, že pokud má Česko dostát svým závazkům v NATO a být platným členem aliance, musí investovat do modernizace armády více, než činilo dosud.

(NE)OBYČEJNÍ: Honza Mihule žije naplno i s cystickou fibrózou, navíc pomáhá ostatním

Když potkáte Honzu na ulici, uvidíte mladého muže, rozeného sympaťáka. Trochu zarostlého, usměvavého, příjemného a se sportovní postavou. Prostě člověk, do kterého byste určitě netipli, že má vzácné onemocnění v podobě cystické fibrózy (CF).

Ekonomickou situaci Česku hodnotí kladně nejvíce lidí za 20 let

Současnou ekonomickou situaci ČR hodnotí kladně 52 procent Čechů. Je to nejvyšší podíl od roku 1999, kdy Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) začalo tuto statistiku zjišťovat. Zhoršilo se ale očekávání ekonomického vývoje v tomto roce. Svou životní úroveň pak považuje za dobrou 53 procent lidí, což je zhruba stejně jako loni na podzim. Vyplývá to z lednového průzkumu CVVM.