Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Jak na zdravý životní styl v digitální době? Odpověď nabídne sobotní seminář

 
pátek, 18. ledna 2019, 15:30

Tuto sobotu 19. ledna 2019 proběhne v Olomouci seminář pro manažery se zaměřením na zdravý životní styl manažera v digitální době. Seminář se netradičně uskuteční na dvou místech.

Dopolední část se bude konat v Profi posilovně v budově Relax studia pod vedením Pavola Jablonického, dvojnásobného mistra světa v kulturistice. Rozhovor s ním najdete zde.

Odpolední část semináře proběhne v budově Centrum-Vzdělávání Počítačové služby na adrese Stupkova 1a v Olomouci pod vedením docenta Dalibora Pastuchy.

Oba lektoři jsou profesionálové ve svém oboru a účastníci semináře tak od nich mohou načerpat mnoho zkušeností. V rámci dopolední části výuky si mohou v posilovně i prakticky některé cviky vyzkoušet.

Seminář bude realizován v rámci probíhajícího studia MBA v Olomouci jako čtvrtý seminář školního roku 2018/2019. Toto třísemestrální studium je určeno především pro manažery, kteří se chtějí připravit na současné a budoucí výzvy digitální doby. Bližší informace o tématech studia i přednášejících a i o aktuálně připravovaném jarním běhu studia MBA v Brně, najdete zde.

Centrum-Vzdělávání.cz má již více jak osmadvacetileté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých jak v Olomouckém kraji, tak i s realizacemi v celé ČR. Mimo aktuálně zmiňované studium MBA v Olomouci již mnoho let realizuje kurzy firemního vzdělávání, osobnostního rozvoje či kurzů IT. V oblasti akreditovaných kurzů nabízí kurzy pro pedagogy DVPP, rekvalifikace a profesní zkoušky.

Kapacita semináře je omezena. Možnost přihlásit se na tento seminář přímo máte zde.

Napsal(a) redakce OD | PR text

Kam dál?

Policie hledá svědky dopravní nehody, při které řidič srazil seniora....

pátek, 18. ledna 2019, 13:30

Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která...

Olomoucké krematorium zrušilo pohřeb s desítkami hostů. Důvod...

pátek, 18. ledna 2019, 11:00

Přibližně stovka smutečních hostů, rodina v obřadní síni olomouckého krematoria a tělo zesnulého připravené k obřadu a...

Žena si v olomouckém Albertu schovala pod bundu devatenáct čokolád....

čtvrtek, 17. ledna 2019, 20:30

Devatenáct odcizených oříškových čokolád měla na svědomí osmadvacetiletá žena, která byla včera v odpoledních hodinách přistižena...

Univerzita Palackého reaguje na požadavky trhu práce, přidává nové...

čtvrtek, 17. ledna 2019, 19:30

Univerzita Palackého v Olomouci (UP) je jednou z prvních vysokých škol v České republice, která získala důležitou institucionální...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Nedaleko Prahy hoří les ve skalách nad Vltavou, nejezdily vlaky

Nedaleko Libčic nad Vltavou u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu ze čtyř možných, kvůli ohni nejezdily asi šest hodin vlaky na trati Praha-Děčín. S plameny bojoval i vrtulník, který kolem 17:30 odletěl, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. Po 16:30 se podařilo dostat požár pod kontrolou.

Velký pátek: Křesťané si připomínají ukřižování Ježíše Krista. Zažíváme nejtišší den v roce

Dnes je Velký pátek a křesťané si připomínají ukřižování Ježíše Krista. Den přísného půstu je vzpomínáním na Kristovo utrpení a jeho vykupitelskou smrt. V katolických kostelech jsou obřady na památku jeho umučení a bohoslužby se konají také v evangelických sborech. Velký pátek je v Česku zároveň státním svátkem, lidé tak mají do Velikonočního pondělí čtyři dny volna v řadě.

FOTO: V Česku se objevily plyšové hračky, které jsou pro děti nebezpečné

Plyšoví pejsci, kteří dovedou i štěkat, mohou okouzlit nejedno dítě. Podle České obchodní inspekce (ČOI) jsou ale tyto dva konkrétní typy pro nejmenší děti nebezpečné. A to hned z několika důvodů.