Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

V soutěži podnikatel roku zvítězil PAPCEL

 
pátek, 20. února 2015, 10:28

David Dostál, majitel společnosti PAPCEL, a.s., zvítězil v soutěži EY Podnikatel roku 2014 Olomouckého kraje, kterou organizuje společnost EY pod záštitou Jiřího Rozbořila, hejtmana Olomouckého kraje. Slavnostní vyhlášení proběhlo v prostorách Divadla na Šantovce. V Olomouckém kraji byl regionální vítěz vyhlášen již podeváté. Loni zvítězil Cyril Svozil, ředitel a majitel společnosti FENIX Trading, s.r.o.

Letošní ročník soutěže EY Podnikatel roku se nese v duchu motta „Klíčové je mít odvahu“, která je pro úspěch v podnikání důležitá. Na otázku, co on považuje za klíčové pro úspěch v podnikání, odpovídá David Dostál, že klíčové je mít sebevědomí, dobré lidi kolem sebe a trpělivost. Podnikatelská filozofie a firemní slogan Papcelu je: „Growing Together - když umožníme růst zákazníkovi, tak porosteme i my.”

Tuto filozofii Papcel naplňuje jednoznačně. Počet zaměstnanců v Litovli stoupl od roku 2010 o více jak 30 %. K tomu musíme připočítat zaměstnance ve Francii, Bělorusku, Indii, Kazachstánu, Číně a nově také v Itálii. „Moje pocity jsou úžasné. Jsem hrdá na to, že tady můžu být a zastupovat firmu Papcel. Ocenění je pro nás velkou výzvou a zároveň závazkem do budoucna. Finanční dar od Olomouckého kraje jsme se rozhodli věnovat litovelským školám,“ uvedla Marta Skvrnová, finanční ředitelka společnosti PAPCEL, která ocenění převzala za vítěze Davida Dostála.

Autor: L.Behingerová

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Hanácká kyselka se pije i v Americe

pondělí, 21. července 2014, 14:57

Hanácká kyselka je oblíbeným pitím českých konzumentů, svoje příznivce má však kupodivu i ve Spojených státech. Tam...