Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Bez kravaty a róby! Rockový ples nabídne řádnou porci bigbítu i zábavy

 
středa, 17. prosince 2014, 09:48

Stabilní součástí olomoucké plesové sezóny se v minulých letech stal také Rockový ples. Ve změti dechovek, tanečních orchestrů či různých druhů popu, které servírují pořadatelé bálů ve městě, vyčnívá pořádná rocková akce.

Olomoucký klub Bounty Rock Cafe zve 21. února do pavilonu A na Výstavišti Flora, kde čeká návštěvníky pořádná porce bigbítu bez kravaty či společenských šatů.I letos se hudební dramaturgie zaměřila na revivalové kapely, aby si návštěvníci užili zábavu u svých oblíbených skladeb.

Večer odstartuje konická formace Black Sabbath Dio Tribute, jejichž videa na youtube sledují statisíce fanoušků, potom zahraje Katoda Olomouc s repertoárem Cream, Claptona či Bachman - Turner Overdrive. Diváci si užijí také nejlepší slovenský „párplovský“ revival Deep Purple Oravia, který je ceněný i daleko za hranicemi země našich sousedů.

Vrcholem večera bude vystoupení brněnského Lidopopu s legendárním Romanem Dragounem. Partička inspirovaná hudbou Alice in Chains, Nirvany, U2 či Redhotů posune muziku o pár let blíž 21. století. Návštěvníky čeká bohatá tombola, několik druhů piva a doprovodný program.

Vstupenky jsou k dostání již teď v info centru v podloubí olomoucké radnice nebo v Bounty Rock Cafe na třídě Kosmonautů.

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Benefiční koncert Beaty Bocek podpoří Tibeťany

čtvrtek, 11. prosince 2014, 13:33

V olomouckém Jazz Tibet Clubu vystoupí 16. prosince energická zpěvačka Beata Bocek. Benefiční koncert podpořila nadace...

Izraelský autor Jannec Levi jede na turné s hercem Lukášem Hejlíkem

čtvrtek, 11. prosince 2014, 11:07

Rodinné představení DOBRODRUŽSTVÍ STRÝČKA LUDVÍKA, které se postupně dostane od 13. do 15. prosince do 5 měst (Písek,...

Vánoční předplatné Divadla na Šantovce

pondělí, 1. prosince 2014, 08:51

Skvělý vánoční dárek pro všechny milovníky kultury si připravilo Divadlo na Šantovce. Vánoční předplatné s pěti...