Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Veletrh Svatba nanečisto začíná již dnes na Výstavišti Flora

 
pátek, 13. února 2015, 08:00

SVATBA NANEČISTO je veletrh s 5ti letou tradicí a je největší svého druhu v Olomouckém i Zlínském kraji. Tato akce je zaměřena na širokou veřejnost a prezentaci firem, které svou nabídkou zapadají do tématu svatba a společenské události.

Stejně jako loňské ročníky je výstava rozšířena o prezentaci firem zabývající se módou a jejími trendy. V minulých ročnících se prezentovali například svatební salóny a agentury, kadeřnice, vizážistky, nehtová studia, cateringové firmy, hotely, restaurace, cukráři a výrobci dortů, prodejci obuvi, obleků, kameramani, fotografové, DJs, květinářství, bodypainting, dárkový servis, vyřezávání ovoce a zeleny, limuzíny a mnoho dalších. Velmi oblíbenou součástí se stal také doprovodný program, kde se mohou firmy také prezentovat. Velkému úspěchu se těšila proměna NAŽIVO, proměna nevěst a jejich módní přehlídka. V minulých ročnících přijala naše pozvání Miss ČR a Europe 1995 Monika Žídková a Miss ČR 2004 Jana Doleželová. I letos jsme oslovili slavnou tvář ze světa modelingu, která přijala naše pozvání a to úřadující Miss 2014 Gabriela Franková.

Minulých 5 ročníků se konalo v Přerově a vzhledem k velkému zájmu vystavovatelů i návštěvníků veletrhu jsme se rozhodli akci přesunout také do Olomouce. Věříme, že tato velká změna bude pro všechny velkým přínosem.

13.-15.2.2015 OLOMOUC - Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

6. ročník SVATBA NANEČISTO + MÓDA 2015 se koná 13.-15.2.2015 denně od 10:00 do 18:00 hodin, v neděli do 17:00 hodin v Olomouci na VÝSTAVIŠTI FLORA – PAVILON A, Wolkerova 17 na celkové výstavní ploše 1200m2. Souběžně s veletrhem probíhá výstava Tourism Expo 2015 a Miss Haná. V současné době se již jedná o veletrh s dlouholetou tradicí a již největší svatební veletrh konaný v Olomouckém a Zlínském kraji. Hlavním hostem tohoto veletrhu bude MISS 2014 GABRIELA FRANKOVÁ. Mimo krásu, romantiku a zážitky na Vás bude čekat také spousta lokálních kulinářských speciallit s Ochutnej Hanou.

Vstupné na všechny akce (Svatba nanečisto, Tourism Expo a Miss Haná) : 70,- plnoplátci, 50,- studenti/ senioři, 200,- rodinné (2+2 děti)

Čeká Vás spousta inspirace, vystavovatelů, bohatý doprovodný program, soutěže a svatební semináře. Podrobný program včetně soutěží je již zveřejněn v jednotlivých podkategoriích na webových stránkách www.svatbananecisto.cz

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Festival ProTibet 2015 se blíží

čtvrtek, 12. února 2015, 08:34

Unikátní tibetské tance, originální himalájské pohádky nebo setkání se známým českým horolezcem, to vše nabídne letošní...

Michal Hrůza opět koncertuje, zajít na něj můžete do Účka

čtvrtek, 5. února 2015, 17:11

Účko si tradičně přichystalo pestrý program na nový rok. Můžete se těšit na nekonečné párty, skvělé koncerty a plesy....

Oprava Jihoslovanského mauzolea by mohla začít v příštím roce

středa, 28. ledna 2015, 16:24

Dlouhodobá snaha města o opravu Jihoslovanského mauzolea dostává konkrétní obrysy. Oprava kulturní památky by mohla...