Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na předpremiéru filmu Rodinný přítel přijede do Premiere Cinemas i režisér Jan Hřebejk

 
sobota, 22. dubna 2017, 13:00

Multiplex PREMIERE CINEMAS Olomouc v Šantovce připravil na pondělí 24. dubna 2017 slavnostní předpremiéru nového filmového milostného dramatu režiséra Jana Hřebejka Zahradnictví: Rodinný přítel.

Exkluzivní projekce, na které přivítají diváky herci a tvůrci filmu začíná ve 20:00 hodin. Diváci mohou v tombole před projekcí získat knihy s podpisy tvůrců a herců z filmu.

Rodinný přítel je první z filmů trilogie Zahradnictví, rodinné ságy, kterou Jan Hřebejk s Petrem Jarchovským považují za své „životní dílo“.

Tři mladé ženy (Aňa Geislerová, Gabriela Míčová a Klára Melíšková) a jejich dvě děti (Samuel Budiman a Josefína Marková) čekají během německé okupace na návrat svých vězněných mužů a otců (Martin Finger a Jiří Macháček). Válkou vynucenému rodinnému společenství mezitím obětavě pomáhá rodinný přítel, lékař Jiří (Ondřej Sokol).

Vstupenky je možno zakoupit v pokladně multiplexu PREMIERE CINEMAS Olomouc v Šantovce nebo na www.premierecinemas.cz.

Čtěte více:

Tisková zpráva

Kam dál?

RECENZE: Hořkosladké filmové hledání Ztraceného města Z

pátek, 21. dubna 2017, 19:30

Do kin právě přichází snímek Ztracené město Z. Snímek o touze po neobjeveném, chlapské ješitnosti, válce a rodině. To všechno...

FILMOVÉ PREMIÉRY: Ztracené město Z, Loupež ve velkém stylu a Mimi šéf

pátek, 21. dubna 2017, 16:30

Tento týden kino Premiere Cinemas nabídne čtyři premiéry, které mají bezesporu potenciál přilákat nejednoho diváka.

KULTURA V OLOMOUCI: AFO, tvarůžkový festival nebo David Deyl

pátek, 21. dubna 2017, 13:30

Kultury v následujících sedmi dnech rozhodně nebude málo a bude stát za to! Od čtvrtka už probíhá jarní etapa Flory, v úterý...

Večerní prohlídce při jarní Floře dodají poetickou atmosféru bohyně...

čtvrtek, 20. dubna 2017, 15:00

Slovanské bohyně zvané Vesna budou hlavními postavami večerní prohlídky slavnostně nasvíceného pavilonu A olomouckého výstaviště,...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.