Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Polikliniku u nádraží čekají opravy, provoz ale omezen nebude

 
sobota, 27. června 2015, 12:00

Polikliniku u olomouckého vlakového nádraží, která je součástí zdravotnické skupiny Agel, čekají o prázdninách rozsáhlé opravy. Rekonstruovat se bude celé prvního patro, kde sídlí ordinace praktických lékařů. Stavbaři budou pracovat za plného provozu.

Ordinace praktických lékařů budou dočasně přemístěny do jiných prostor. Informace o tom, kde lékaři ordinují, získají lidé na recepci polikliniky. ČTK to dnes řekla mluvčí společnosti Agel Radka Miloševská.

"Pro totální rekonstrukci prvního patra jsme se rozhodli využít klidnějšího letního období, aby zátěž směrem k pacientům byla co nejmenší. Přesto bych chtěl všechny klienty požádat o shovívavost ke zhoršeným podmínkám a zvýšenému hluku, ale věřím, že komfortnější prostředí a nový nábytek, kterým budou vybaveny ordinace i čekárny, za drobné nepohodlí spojené se stavebními pracemi stojí," uvedl člen představenstva Agel Artur Lukša.

Kromě výměny podlahové krytiny, úpravy stropních podhledů a výmalby s jednotným označením ordinací je součástí rekonstrukce i obnova nábytku v ordinacích. V pravé části bude také vytvořeno oddělené centrum s recepcí.

Rekonstrukce potrvá do konce srpna. Podle vedení společnosti půjde o první z řady oprav, které polikliniku čekají. Její vlastníci chtějí postupně zrekonstruovat všechna patra polikliniky.

Skupina Agel v Česku provozuje deset nemocnic a několik dalších zdravotnických zařízení. Například v Olomouckém kraji si na 20 let od hejtmanství pronajala nemocnice ve Šternberku, Prostějově a Přerově. Od roku 2006 působí Agel prostřednictvím své dceřiné společnosti Agel SK i na Slovensku, kde provozuje čtyři nemocnice. Pod skupinu spadá síť akreditovaných zdravotnických laboratoří, ústavních a veřejných lékáren a distribuční společnost MARTEK MEDICAL.

Zdroj: ČTK

Kam dál?

V Olomouckém kraji se můžete koupat bez obav, voda je čistá

čtvrtek, 18. června 2015, 14:35

Lidé se mohou nadále bez obav koupat v přírodních nádržích v Olomouckého kraji. Podle hygieniků je voda v jezerech Poděbrady u...

Na Rallye Rejvíz se sjedou záchranáři z celého světa

středa, 20. května 2015, 11:33

Do Jeseníků se příští týden sjedou záchranáři z celého světa, aby poměřili své dovednosti při mezinárodním klání zdravotnických...

Vedení olomoucké porodnice odmítlo chybu při porodu postižené dívky

úterý, 3. března 2015, 09:34

Vedení porodnicko-gynekologické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc dnes u soudu odmítlo, že by její lékaři před čtyřmi roky...

V Olomouckém kraji ubylo nemocných, podepsaly se na tom prázdniny

pátek, 13. února 2015, 13:09

Počet nemocných v Olomouckém kraji v porovnání s minulým týdnem klesl. Hygienici nyní registrují 1750 nemocných na 100.000...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.