Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Skupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich díla

pondělí, 5. června 2017, 13:30

V pátek odpoledne se ve Slavoníně setkala skupina amatérských výtvarníků „Olomoučtí“, která již přibližně 30 let působí a vystavuje při olomouckém Domě armády. Výstavou  „Na plotě“ skupina ukončila a oslavila sérii dvou jarních úspěšných výstav, které proběhly – jedna v krásných prostorách  zámku v Konicích na Hané a druhá ve valašském muzeu  Velkých Karlovic.  Obě výstavy se setkaly u veřejnosti s pochvalným uznáním a „Olomoučtí" tímto zvou všechny svoje přátele a milovníky výtvarného umění na svoji tradiční podzimní výstavu, která se bude jako obvykle konat ve výstavní síni „Mánes“ olomouckého Domu armády. Přesný termín výstavy bude oznámen i na těchto stránkách. Všichni zájemci jsou srdečně zvaní. Je dobře, že i zde v Olomouci máme skupinu senzačních seniorů.

Skupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich dílaSkupina umělců „Olomoučtí" společně vystavovala ve Slavoníně. Podívejte se na jejich díla
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama