úterý 6. června 2023 Norbert

Krimi

Celníci chytli u Skrbeně Bulhara, jak v dodávce převáží patnáct Syřanů. U soudu dostal za převaděčství pokutu

Pokutu několik desítek tisíc korun za převaděčství dostal u olomouckého soudu Bulhar, kterého minulý týden u Skrbeně na Olomoucku přistihli celníci, jak v dodávce převáží patnáct mladých Syřanů.

Podnikavý pár ze Šumperska čaroval s nemocenskou, případ řeší hospodářská kriminálka

Pomocí zřejmě nezákonného triku se obohacovala na úkor státní organizace partnerská dvojice ze Šumperska.

Stařenku srazila a oloupila o psího miláčka. Za několik hodin už pachatelka seděla u výslechu

Oloupit sedmaosmdesátiletou seniorku o jejího čtyřnohého miláčka se nezdráhala třicátnice u jednoho z přerovských bytových domů. Pachatelka srazila důchodkyni na zem a odnesla si jejího maltézského psíka.

Policisté v únoru chytili muže s marihuanou, následně dva výrobce výrobce pervitinu s léky z Polska

Celníci zadrželi v šesti městech návykové látky jako metamfetamin, marihuanu a tablety s efedrinem. V jednom případě jim pomohl služební pes, při kontrole v dopravě bylo nalezeno téměř 300 tablet s efedrinem na výrobu metamfetaminu.

Jezevčík vůbec nebyl jezevčíkem. Kupující byl podveden

Muž, který si v Mohelnici o víkendu koupil psa za 4 000 Kč, byl oklamán. Nový majitel si psa převzal jako zdravého, očkovaného a čistokrevného jezevčíka, ale po návštěvě veterináře zjistil, že se jedná o nemocného psa jiné rasy.

Dva drogoví dealeři dopadeni policií. Opět v Přerově

6. 2. byli zadrženi dva muži, kteří se dopouštěli distribuce návykových látek v Přerově. Starší muž ve věku 44 let byl zadržen ráno na ulici Želatovská a mladší ve věku 20 let byl zadržen odpoledne na ulici Velká Dlážka.

Plně naložený náklaďák se převrátil z prudkého svahu

V pátek 3. února došlo na lesní komunikaci v obci Česká Ves k nehodě nákladního vozidla s návěsem, který převážel dřevo. Při průjezdu zatáčkou se návěs dostal mimo vozovku a v důsledku toho se celé vozidlo převrátilo ze svahu a zastavilo o stromy.

Policisté kontrolovali u Moravského Berouna chaty. Máte tu svoji dobře zabezpečenou?

Policisté a strážníci kontrolovali chatové oblasti v Moravském Berounu. Zkoumali zabezpečení budov a staveb a nalezli několik nedostatků. Majitelé byli upozorněni a v případě pořádku byl na místě zanechán kontrolní lístek.

Proti podvodům na internetu bojuje Den bezpečnějšího internetu. Víte, jak se chránit online?

Den bezpečnějšího internetu 7.2.2023 se zaměří na prevenci nebezpečí v online světě. V ČR stoupla kyberkriminalita, tudíž je cílem informovat občany a učit správné chování v kyberprostoru.

Chtěla prodat běžky na internetu, přišla o 200 tisíc

60letá žena byla okradena o 186 tisíc korun při prodeji běžeckých bot na internetu. Neznámý pachatel ji přesměroval na podvodné stránky, kde odcizil peníze.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.