pondělí 30. ledna 2023 Robin

Sport

Postupujeme do Final Four Českého Poháru ve volejbale

Do prvního setu vstupujeme naprosto suverénně! Již za stavu 5:0 vidíme první time-out hostů. Poté se Šternberku zásluhou Kořínkové daří získat první a na dlouhou dobu také jediný bod.

Do závěrečné části extraligy se zapojí i nová chorvatská posila Barbara Dapić!

Letošní extraliga se pomalu, ale jistě blíží do své závěrečné části. Kromě toho nás již dnes čeká i domácí boj o Final Four Českého Poháru, který by se dle posledních dostupných informací měl odehrát v polovině února (tak jako loni) v Teplicích.

Mora popáté v sezóně nedala ani gól

středa, 25. ledna 2023, 23:44Hokej

Mora popáté v sezóně nedala ani gól

První akci vedli Káňa s Orsavou, druhý jmenovaný ale nestihl dopravit puk do prázdné branky. Šancí bylo pomálu, oba týmy hrály spolehlivě na puku. Málo se i přerušovalo.

Olomoučtí baskebalisté nevyhráli. Podlehli Ústí nad Labem

V rámci 20. kola Kooperativa NBL zavítal do Čajkarény na zápas s Olomouckem celek z Ústí nad Labem. Zatímco Sluneta se drží v klidném středu tabulky, domácí REDSTONE je předposlední se stejnou procentuální úspěšností jako poslední Hradec Králové.

Olomoučtí kohouti porazili Plzeň 3:2 a odváží si 3 body

První třetině se protáhla a to kvůli častým přerušením a bitkám. Ale popořadě. Hned v úvodu měla Mora velkou šanci v 5 minutové přesilovce, za zásah do oblasti hlavy a krku šel sedět Baránek.

Olomoucké florbalistiky si připsaly první letošní výhru

Olomouc dokázala porazit pražské Bohemians na jejich domácí půdě a Hanačky vezou domů 3 body. Díky této výhře se Olomouc v tabulce sice neposunula, ale zmenšily náskok právě na Bohemians na pouhé 2 body a také 2 body na Start98.

Za necelý týden začíná Fortuna liga, Sigma se připraví zápasem proti týmu z Maďarska

Už jen týden zbývá do začátku druhé části FORTUNA:LIGY, který Sigma zahájí zostra, když na Andrově stadionu vyzve pražskou Spartu. V pátek se tak rozloučí se soustředěním nedaleko tureckého města Antalya posledním zápasem. Soupeřem ji bude Kisvárda.

Olomoučtí házenkáři bez vítězství podruhé v řadě, opět s výsokým rozdílem. Proti Opavě prohráli 73:105

Olomoucko prohrálo svůj druhý zápas v řadě a uzavřelo si možnost postoupit do části vítězů české Národní basketbalové ligy. V tomto zápase zazářila nová posila REDSTONE, a to Goran Vučičević.

Martin Košťál si už za Olomouc nezahraje

čtvrtek, 19. ledna 2023, 18:18Fotbal

Martin Košťál si už za Olomouc nezahraje

Sigma Olomouc se dohodla na předčasném ukončení smlouvy s Martinem Košťálem. 179 centimetrů vysoký záložník přišel před touto sezónou na Andrův Stadion ze slovenské Seredě, hrající tamní nejvyšší soutěž.

Olomoucký kraj podpoří modernizaci či stavbu cyklistických hřišť

Cyklisté, zejména děti, patří mezi nejzranitelnější účastníky silničního provozu. Aby mladí cyklisté pochopili základy bezpečné jízdy, Olomoucký kraj dlouhodobě podporuje rozvoj a modernizaci dětských dopravních hřišť.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.