úterý 19. března 2024 Josef

Sport

Na veletrhu Moravia Sport Expo vám profesionálové zdarma pomohli vybrat vhodný sport pro vaše dítě

Na Moravia Sport Expo se trenéři z desítek sportovních klubů sešli, aby poradili návštěvníkům při výběru vhodného sportu pro děti a nejlepšího sportovního vybavení.

Půlmaratonci v Olomouci zvládli zaběhnout 21 km za hodinu a tři minuty, ženám to trvalo o devět minut déle

Olomouc vítala již potřinácté tisíce nadšených běžců, kteří se společně vydali na půlmaratonskou trasu vedoucí historickým centrem univerzitního města.

Silou lví, vzletem sokolím! Sokolský běh republiky spustil registrace běžců

Také nedočkaví se dočkali – dneškem se otevřely registrace na letošní běhy k oslavám naší republiky pohybem. Již 5. ročník Sokolského běhu republiky přivítá sokoly i širokou veřejnost na největší běžecké oslavě 28. října.

Olomoucká atletická slavnost se vrací ve velkém stylu - 51. ročník prestižní Velké ceny města Olomouce

Pondělí 8. května se stalo svědkem vynikající atletiky na 51. ročníku Velké ceny města Olomouce, která přilákala nejlepší české atlety.

Před Šantovkou se chystá velkolepý sportovní den. Představí se pětadvacet olomouckých klubů

V sobotu 20. května bude venkovní plocha vedle Šantovky patřit sportu.

Na červnový závod Ecce Homo se přihlásilo rekordních 213

Organizační výbor AMK Ecce Homo jede na plné obrátky a připravuje největší událost sezóny - Mistrovství Evropy v závodech do vrchu Ecce Homo. Nicméně, nejedná se o jedinou akci, kterou nás letos čeká.

Sigma Olomouc remizovala s Bohemians Praha 2:2

pondělí, 10. dubna 2023, 22:32Fotbal

Sigma Olomouc remizovala s Bohemians Praha 2:2 v nedělním zápase FORTUNA:LIGY. Sigma měla více šancí, ale nedokázala je proměnit.

Florbalové juniorky poraženy

neděle, 9. dubna 2023, 23:16Míčové sporty

Chodov porazil Olomouc v prvním finálovém zápase 1. ligy juniorek 4:2. Olomouc tlačila na brankářku Chodova, ale nedokázala dotáhnout náskok soupeře, který využil i přesilovku a zvýšil své vedení na 4:1.

Přijďte si příští sobotu zazávodit na Olomouckou dvacítku v chůzi

Atletický klub Olomouc pořádá v sobotu 15.4.2023 57. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi v Smetanových sadech. Součástí závodu je Mistrovství ČR na 20 km a světová série chodeckých závodů World Race Walking Tour.

Olomoučtí baseballisté v prvním dubnovém utkání podlehli Blansku

Opening Day Olomouc: Fanoušci užili bohatý program a Petr Charvát oslavil třemi body, ale Skokani prohráli s Blanskem a druhý zápas museli odložit kvůli dešti.