Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #102: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
úterý, 17. července 2018, 19:30

Čárlí je malý nezbeda, Art je zpočátku trochu bázlivý a Britta má ráda pohyb a svobodu. Dnešní trojce pejsků je velmi rozmanitá, ale jedno mají společné. Hledají domov. Nenajdou jej u vás?

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc -Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Čárlí

Čárlí je přibližně dvouletý kříženec. Je to takový malý nezbedník, kterého jeho předešlí páníčci nenaučili absolutně nic. Do útulku byl přijat po té, co jej majitelka přestala zvládat a na její inzerci se nikdo neozval. Je to veselý, mazlivý, akční a také velice chytrý pes. Potřebuje k někomu, kdo se mu bude věnovat a nejlépe s ním absolvuje aspoň základní výcvik. Od původní majitelky máme informace, že je zvyklí na děti a bojí se dospělých mužů. Asi ještě nepoznal toho správného.

Art 

Art je zhruba tříletý kříženec. Je to krásný, mladý aktivní pes. Zpočátku je k cizím bázlivý, ale když zjistí, že mu nic nehrozí, tak se z něj stane mazel. Miluje procházky i lítání ve výběhu.

Britta

Britta je čtyřletá fenka německého ovčáka. Do útulku se dostala po zhoršení zdravotního stavu jejího páníčka, protože se o ni neměl kdo jiný postarat. Je to hrozně hodná, mazlivá fenka, která byla dosud zvyklá na volný pobyt po zahradě a dvoře, a absolutně nedává pobyt v kotci, což se projevuje sebedestrukčním chováním (okusuje si ocas a boky). Z tohoto důvodu je celý den puštěná v jednom z našich výběhů a přednostně se dává na procházky našim venčičům. Hodila by se k aktivním lidem, nejlépe k domku se zahradou.

Napsal(a) PK | Foto LOZ

Kam dál?

Hledáme páníčka #101: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 10. července 2018, 19:30

Dnes se vám představují tři krasavci Raw, Lungo a Čester. Jsou kamarádští a přítulní, ale většinou se nesnesou s ostatními psy....

Hledáme páníčka #100: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 3. července 2018, 19:30

Prázdniny právě začaly, je období dovolených a radovánek, ale na dobrý skutek je čas přece vždycky. Tato trojice krásných psích...

Hledáme páníčka #99: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 26. června 2018, 19:30

Tento týden je zataženo a prší, na léto to ještě moc nevypadá, ale o to více si budete vážit nového kamaráda, který vás zahřeje...

Hledáme páníčka #98: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 19. června 2018, 19:58

Dneska se představí trojce aktivních pejsků, kteří by k sobě potřebovali akčního páníčka, se kterým by mohli dovádět.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.