neděle 25. února 2024 Liliana

Dnes začíná festival Jeden svět

Festival Jeden svět Olomouc 2015 právě startuje, takže voláme všechny bubliny na start, připravit ke startu a ve finiši vás čeká cílová páska, kterou protnete už svým vlastním tělem. No bubbles anymore!

Určitě to znáte. Přijde vám tolik očekávaný balíček a v něm… Ano, je tam… Ať už je jí malý kousek nebo pořádný kus vždycky vypráskáte všechny. Správně. Řeč je o bublinkové fólii, se kterou budeme dovádět v pondělí 23. března od 16:00 na Horním náměstí v Olomouci. Heslem happeningu je: „Ať máš stres, anebo štěstí, přijď si prásknout na náměstí!“

Festival slavnostně odstartujeme v 18:30 v MUO – Divadle hudby dokumentem Toto a jeho sestry, rumunským oceněným snímkem, který zachycuje život sourozenců, jež zasáhla nepřízeň osudu a snaží se vymanit z pout bukurešťského ghetta. Po promítání se uskuteční debata s hosty. Přivítáme Markétu Rodryčovou, vedoucí Centra a primární prevence P-centrum a Mgr. Ondřeje Skopala, psychologa v oblasti primární prevence rizikového chování.

Hlava plná honících se myšlenek, mozek pracuje na plné obrátky a vy zpracováváte ztrátu jedné z vašich potenciálních bublin. Tento pocit nestíhá jen vás. Takže vzhůru ve 21:00 na Opening party do olomouckého S-Cube, kde zahraje DJ Klarin (UP Air) a DJ Mardoša (Tata Bojs).

Autor: Pavla Feledíková

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.