úterý 25. června 2024 Ivan

Přečtěte si, jaká je historicky první miss středních škol Olomouckého kraje

Olomoucká Drbna přináší exkluzivní rozhovor s první Miss středních škol - Alžbětou Krovovou:

Alžbětko, stala ses historicky první Miss středních škol Olomouckého kraje, jaký to je pocit? Mohla by ses našim čtenářům více představit?

Jsem 16 letá do nedávna úplně obyčejná studentka z Gymnázia Čajkovského zde v Olomouci. Jako každá puberťačka chodím ráda se svými přáteli nakupovat, na výlety, na kafíčka, ale především ráda sportuji a věnuji se modelingu díky agentuře Frankly models. Stále se věnuji také sportovnímu aerobiku v Aerobik Klubu Olomouc, dnes už převážně jako trenérka dorostenek. Výhra v soutěži Miss středních škol Olomouckého kraje mi jen potvrdila, že je stále mnoho věcí k poznání a vyzkoušení a těším se tak na nové zážitky.

Jaké byly ohlasy tvých kamarádů, spolužáků i vyučujících, že jsi vyhrála právě ty? Dostala jsi třeba pochvalu za reprezentaci školy?
Pan ředitel Radek Čapka byl dokonce na samotném finálovém večeru a připojil se tak k mému fanklubu spolužáků a rodině, kteří mě po celou dobu finále podporovali. Gratulace jsem přijímala už o víkendu, písemně od spolužáků a samozřejmě v pondělí ve škole. Neminula mě ani ředitelská pochvala.

Prozraď nám něco ze zákulisí. Jak probíhaly přípravy na tuto soutěž? Bylo to náročné? Jaká byla atmosféra mezi soutěžícími?
Nejen v zákulisí finálového večera byla skvělá bezstarostná atmosféra, ale i v celém průběhu soustředění a příprav na finálový večer. Díky úžasnému servisu v Clarion hotelu jsme si mohly s finalistkami zadovádět ve wellnes, ochutnat výborné jídlo a odpočinout si v nádherně vybavených pokojích po náročném dni plném příprav, focení, trénování chůze na podpatcích a rozhovorech. 

Na co budeš nejvíce vzpomínat?
Vzpomínek mám díky Miss OK nesčetně mnoho. Jedním ze skvělých zážitků byly také překrásné svatební šaty, které mě při vítězství doprovázely po mole. Díky za ně salónu MONA. Dalším nezapomenutelným zážitkem pro nás všechny bylo odpovídat na záludné otázky pokládané moderátorem večera panem Hejlíkem. Ale nejvíce budu vzpomínat na ostatní finalistky, které jsem mohla díky soutěži poznat a určitě se s některými  ráda znovu setkám.

Co od  vítezství očekáváš?
Už teď sem toho díky vítězství hodně zažila. Nejradši bych za modelingem vycestovala, třeba i do zahraničí. To je můj sen.  Tak snad se mi splní, třeba právě díky této soutěži.

Co bys vzkázala dívkám, které nesebraly odvahu a do prvního ročníku této soutěže se nepřihlásily?
Já osobně jsem od malička jezdila po různých soutěžích, převážně tedy s aerobikem, ale na druhou stranu myslím si, že tyto soutěže jsou pro každou dívku skvělou zkušeností. Nikoho zde do ničeho nenutí, nejsou tu žádné intriky a soupeření. Všichni se o vás dobře starají, podporují  a se vším vám rádi pomůžou. Takže příští rok se na všechny šikovné olomoucké studentky budu těšit i já.

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.