neděle 21. července 2024 Vítězslav

Soutěž MissOK vstupuje do 2. ročníku, loňská vítězka povzbuzuje své nástupkyně

Zanedlouho nás čeká casting a tedy i výběr dvanácti finalistek druhého ročníku soutěže MissOK. Zeptali jsme se na pár jednoduchých otázek loňské vítězky Alžběty Krovové, které brzy skončí její roční kralování a bude muset předat korunku své nástupkyni.

Již 5. prosince se uskuteční casting soutěže MissOK. Ty jsi nositelkou první korunky pro vítězku. Doporučila bys slečnám účast v této soutěži?
Ano určitě doporučila. Setkala jsem se už s mnoha dívkami, které by se chtěly věnovat modelingu nebo hostesingu. Často ale neměly možnost, jak se k tomu dostat a právě pro ně je tahle soutěž skvělou příležitostí. Již mám za sebou pár obdobných akcí a MissOK je opravdu jedinečná, nejen tím, že za soutěží stojí Gabriela Franková, aktuálně nejkrásnější žena ČR. Takže holky, nebojte se, nějak se začít musí.

V pátek 7. listopadu jsme měli možnost vidět Tě na přehlídce Beaty Rajské. Jak bys tuto skutečnost popsala?
Za tento zážitek a zároveň skvělou zkušenost sem velmi ráda. Bylo to mé první setkání s tak významnou návrhářkou jakou je Beata Rajská, proto si té možnosti nesmírně vážím. Bez zázemí ve Frankly models a účasti v MissOK by se to podařilo jen stěží.

Nedávno jsi předváděla také na fashion show v Šantovce. Titul MissOK tedy otevírá dveře pro budoucí kariéru v této branži...
Jak už sem zmínila je to rozhodně jeden ze správných kroků, které vám můžou pomoct dostat se k zajímavé práci či zkušenostem.

Co bys vzkázala studentkám, které váhají, zda se do soutěže MissOK přihlásit?
Ať se rozhodně ničeho nebojí a zkusí přijít alespoň na casting. Třeba je svět modelingu právě pro ně tou správnou volbou.

Kontakt:
PhDr. Radim Kašpar    
Tiskový mluvčí soutěže MissOK
kaspar@rpsc.cz
734 201 803

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.