Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mladá žena z Mohelnice se na Facebooku loučila se životem, pomoc naštěstí přišla včas

 
úterý, 2. října 2018, 19:30

Život mladé ženě z Mohelnice na Olomoucku zachránila třiatřicetiletá žena z Třebechovic pod Orebem. Na Facebooku si totiž v neděli přečetla příspěvek, ve kterém se dívka loučila se životem, čtenářka nezaváhala a informovala policii.

„Policisté proto okamžitě začali po zoufalé pisatelce pátrat a o spolupráci požádali také kolegy z Olomouckého kraje. Složitost případu spočívala zejména v tom, že informace o plánované sebevraždě ze strany neznámé dívky/ženy bylo učiněno na facebookové stránce, ze které je velmi složité identifikovat pisatele,“ uvedla mluvčí policie Lenka Burýšková.

Zanedlouho policisté zjistili, že se jedná o jednadvacetiletou ženu, která skutečně bydlí v Mohelnici.

„Ve spolupráci s tamními policisty byla proto ihned na místo vyslána policejní hlídka, která ženě přivolala lékařskou pomoc. Díky oznámení a včasnému zásahu jednotlivých složek tak akce skončila nakonec úspěšně,“ uzavřela mluvčí.

Napsal(a) Tomáš Vodička | Foto Pixabay.com

Kam dál?

Řidič na pět minut odešel od auta, mezitím mu z něj zloděj ukradl 13...

úterý, 2. října 2018, 10:00

Během včerejšího dopoledne došlo k vykradení Fiatu Ducato ve volně přístupném dvoře jedné základní školy v Prostějově. Během pěti...

V olomouckých barech se o víkendu kradlo. Muž přišel o iPhone, žena o...

pondělí, 1. října 2018, 15:00

O peněženku s celým obsahem přišla zcela nepozorovaně osmnáctiletá slečna v sobotu v časných ranních hodinách v jednom...

Zloděj okradl ženu v supermarketu o peněženku, ta si ji od něj vzala...

pondělí, 1. října 2018, 09:50

Nikoliv po pachateli, ale po oběti krádeže, která se stala 9. září 2018 v marketu v ulici Bayerova v Přerově, pátrají...

Na Blanické mezi skupinou mužů lítaly facky i odpadky, spor vyřešili...

pondělí, 1. října 2018, 08:50

V sobotu 29. září po šesté hodině večerní došlo k incidentu mezi několika muži na ulici Blanická, kousek od tamní školky. Na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jeden z obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové žádal o odpuštění

Jeden z obviněných z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové dopisem z vězení požádal pozůstalé o odpuštění. Deníku Pravda to potvrdila Zlatica Kušnírová, matka zavražděné dívky, která zároveň prohlásila, že odpustit nedokáže.

Janek Rubeš: Města se nemají přizpůsobovat turismu. Místní nepotřebují trdelník ani absint

Společně s Honzou Mikulkou natáčí turistický průvodce ,,Honest Guide", který na platformě YouTube sledují statisíce turistů, kteří míří do Prahy. Neukazují jen krásná zákoutí hlavního města, ale i temnější stránku Prahy, kdy vás může kdokoliv okrást. Drbna nyní ve svém rozhovoru vyzpovídala Janka Rubeše.

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.