Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

AKTUALIZOVÁNO: U kostela sv. Mořice našli mrtvé tělo mladého muže

 
pátek, 22. května 2015, 11:27

V půl desáté ráno našli kolemjdoucí u kostela sv. Mořice tělo mladého muže. Celý případ vyšetřují policisté.

Kolemjdoucí ihned nahlásili celou věc policii. V současné době je na místě několik policejních vozů a záchranná služba. Podle policejní mluvčí zatím není jasné, zda muž skočil dolů z mořické věže.

Z vyšetřování vyplynulo, že se jednalo o jednatřicetiletého muže z vesnice nedaleko Olomouce. Policie pracuje s variantou, že muž skočil z mořické věže a měl psychické problémy.

Celý případ sledujeme, zprávu budeme aktualizovat.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

Muž ubil v Prostějově svého známého dřevěným polenem

úterý, 19. května 2015, 09:06

Sedmadvacetiletý muž ubil polenem svého známého v rodinném domě v Prostějově, vyplývá z policejního vyšetřování. Útočník se...

VIDEO: Nebezpečného uprchlíka z kroměřížské psychiatrické léčebny...

pondělí, 18. května 2015, 08:40

Metod Gašper, uprchlý pacient psychiatrické léčebny v Kroměříži, byl dopaden na území Slovenska. Pikantností je, že zatímco...

Z psychiatrické léčebny utekl nebezpečný pacient, policie po něm pátrá

neděle, 17. května 2015, 13:35

Z psychiatrické léčebny v Kroměříži utekl nebezpečný pacient. Stalo se tak tehdy, když se nevrátil z dvoudenní vycházky, kterou...

Nepozorný řidič způsobil zranění čtyř žen v autobuse

čtvrtek, 14. května 2015, 14:28

K celému incidentu došlo 5. května v centru Olomouce, na křižovatce ulic Palackého a Wellnerova. Nepozorný řidič vjel do cesty...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.