Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Opilci si hráli na kytičkovou válku, kytky trhali z květináčů a házeli je na auta

 
úterý, 26. května 2015, 10:57

Na Voskovcově ulici v Olomouci létaly vzduchem čerstvě vytrhané kytky. Dva opilí mladíci postupně vytrhávali květinovou výzdobu před restaurací a házeli je na projíždějící auta.

Od nedělního odpoledne jsou podezřelí z výtržnictví dva mladí muži ve věku čtyřiadvacet let, přičemž jeden je z Olomouce, druhý z Bruntálu. V neděli kolem 16 hodiny trávili čas před restaurací ve Voskovcově ulici a čas si krátili vytrháváním kytičkové výzdoby před restaurací.

V silně podnapilém stavu převrátili dva květináče a z dalších pak trhali rostliny a házeli je na projíždějící vozidla. Přivolaní policisté provedli u obou orientační dechovou zkoušku, při které nadýchali 3,08 a 3,21‰ alkoholu v dechu. Mladíka z Bruntálu pak pro jeho agresivní chování převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Škoda nebyla vyčíslena. Za jejich jednání oběma nyní hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

Okradl ženu na kole, po pár metrech na útěku ho chytili policisté

úterý, 26. května 2015, 09:47

V centru Olomouce byla v pondělí okradena žena přímo při jízdě na kole. Ze zadního košíku ji byla odcizena taška mužem, který se...

Dva mladíci surově napadli muže, bili ho pěstmi a kopali do něj na...

pondělí, 25. května 2015, 10:59

Dva mladíci napadli o víkendu ve Velkém Týnci muže pěstmi. Když se pod nátlakem ocitl na zemi, začali do něj i kopat. Muž musel...

AKTUALIZOVÁNO: U kostela sv. Mořice našli mrtvé tělo mladého muže

pátek, 22. května 2015, 11:27

V půl desáté ráno našli kolemjdoucí u kostela sv. Mořice tělo mladého muže. Celý případ vyšetřují policisté.

Muž ubil v Prostějově svého známého dřevěným polenem

úterý, 19. května 2015, 09:06

Sedmadvacetiletý muž ubil polenem svého známého v rodinném domě v Prostějově, vyplývá z policejního vyšetřování. Útočník se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.