Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Agresor napadl mladíka násadou od smetáku. Nakonec ho pokousal v oblasti břicha a hrudníku

 
sobota, 3. srpna 2019, 18:00

Čtyřiadvacetiletý muž ze Žulové si vyslechl podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví.

Na začátku května po předchozí hádce fyzicky před domem napadl  o dva roky mladšího muže. K útoku použil hliníkovou násadu od smetáku. Tou ho několikrát udeřil do zad, a pak zaútočil pěstmi. Dokonce mladíka pokousal v oblasti břicha, ramene a hrudníku.

Dvaadvacetiletý muž tak utrpěl zranění, které si vyžádalo několikadenní léčení. Tohoto jednání se čtyřiadvacetiletý muž dopustil i přesto, že byl v posledních třech letech za podobné jednání pravomocně odsouzen,“ řekla policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto pixabay.com

Kam dál?

Zloděj ukradl sedmnáct tisíc z šuplíku v neuzamčeném pokoji ubytovny

pátek, 2. srpna 2019, 15:00

Někdy v době od 3. dubna do 1. července vnikl neznámý zloděj do neuzamčeného pokoje ubytovacího zařízení v Prostějově.

Muži se vloupali do auta, sebrali tašku, kterou hodili do Moravy....

pátek, 2. srpna 2019, 12:00

V úterý kolem půlnoci přijala policie oznámení od všímavé svědkyně, která ohlásila vloupání do auta v ulici Šmeralova v Olomouci.

Na Olomoucku byl nalezen mrtvý muž. Byla nařízena pitva i odborné...

pátek, 2. srpna 2019, 10:31

V neděli 21. července byl v Bolelouci na Olomoucku nalezen mrtvý muž.

Tři mladíci chtěli po seniorce drobné na pivo. Žena nakonec skončila...

čtvrtek, 1. srpna 2019, 21:00

Devětašedesátiletá žena v sobotu odpoledne oznámila na policii, že byla okradena v ulici Husova v Přerově. K incidentu mělo dojít...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.