Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Ozbrojení maskovaní muži si odnesli z herny na Masarykově ulici přes sto tisíc, nepoznáte je?

 
středa, 25. listopadu 2015, 09:43

V pondělí po půlnoci přišli do jedné z heren v Olomouci dva maskovaní muži, kteří pod pohrůžkou zbraně vyžadovali vydání peněz od obsluhy. Nakonec si odnesli více jak 100 tisíc korun. Policie se v pátrání obrací i na veřejnost.

"V pondělí po půlnoci vstoupili do herny Magic na ulici Masarykova třída v Olomouci dva neznámí muži. Na hlavě měli pletenou čepici a v obličeji byli maskovaní šátkem. Pod pohrůžkou krátké střelné zbraně požadovali po obsluze vydání finanční hotovosti. Žena v obavě o své zdraví a život uposlechla jejich pokynů a pachatelé pak z prostoru kanceláře odcizili hotovost za více jak 100 tisíc korun," sdělila policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Oba muži mohli mít 30 až 40 let, oba téměř stejně vysocí, kolem 180 centimetrů. Důležité také je, že oba mluvili s ruským přízvukem.

"Se svými informacemi se můžete přihlásit na linku 158. Také se můžete osobně dostavit na kterékoliv oddělení PČR," nabádá veřejnost Štrbáková.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Řidiči, který havaroval na Wolkerově, hrozí...

  • Dvě ukradené Octavie a pokus o odcizení...

  • U Štěpánova srazil expres člověka

  • Muž přišel osobně poděkovat hasičům za dobře...

Reklama
 
 

Kam dál?

Na lavičce v parčíku za hotelem Clarion bylo nalezeno tělo ženy bez známek života

úterý, 24. listopadu 2015, 06:58

V dnešních ranních hodinách, před sedmou hodinou ranní, přijela policie k mrtvé ženě, která zřejmě pobývala celou noc v...

Policie hledá mladíka, který posprejoval domy ve Ztracené ulici. Poznáte ho?

pondělí, 23. listopadu 2015, 11:27

Policie se obrací s prosbou o pomoc při identifikaci mladíka, který ze soboty 30.10. na neděli 1.11. posprejoval modrou...

Kvůli hrozbě bombovým útokem musely být evakuováni lidé ze dvou administrativních budov

pondělí, 23. listopadu 2015, 10:27

Dnes před osmou hodinou ranní obdrželi prostějovští policisté anonymní výhružku o uložení nástražného výušného systému...