Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Městská policie sesbírala na jednom místě v Olomouci skoro dvacet použitých injekcí

 
pondělí, 18. ledna 2016, 15:09

Městská policie operovala v sobotu na ulici Libušina v Olomouci, v městské části Pavlovičky. Na jednom místě krátce po poledni sesbírali policisté velké množství injekčních stříkaček.

"K většímu množství použitých injekčních stříkaček na ulici Libušina v Olomouci byla vyslána dne 16.01.2016 krátce po dvanácté hodině hlídka strážníků MP Olomouc.  Strážníci do speciálního boxu uložili celkem 19 ks použitých injekčních stříkaček s jehlou. Následně byl tento nebezpečný infekční materiál  předán k odborné likvidaci," sdělila tisková mluvčí městské policie Olomouc Vladimíra Marková.

Čtěte také:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

Dva sprejeři řádili na vlakovém nádraží, policisté jednoho chytili

pondělí, 18. ledna 2016, 09:29

V sobotu večer se vydali dva mladíci se spreji na vlakové nádraží s cílem vytvořit pár "uměleckých děl". Při činu je však...

Zloději okradli seniorku v jejím vlastním bytě, dovnitř se dostali...

pátek, 15. ledna 2016, 10:56

Na čtvrteční dopoledne nebude v dobrém vzpomínat děvětaosmdesátiletá seniorka, kterou v jejím vlastním bytě okradl muž se ženou o...

VIDEO: Muž šel za servírkou za bar s nožem v ruce, ukradl číšnický...

čtvrtek, 14. ledna 2016, 08:59

Na konci listopadu vešel muž do Sport Baru na ulici Zikova v Olomouci a s nožem v ruce začal vyhrožovat servírce. Veškeré jeho...

Zaplatil skoro deset tisíc za iPhone 6S, telefon však už nedostal

středa, 13. ledna 2016, 09:44

Už několikrát jsme se přesvědčili, že nechat se napálit na internetu není nic těžkého. Dalším odrazujícím případem je příběh...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Největší zájem o eurovolby byl podle všeho v Praze

Zájem lidí o výběr kandidátů do Evropského parlamentu nebyl ani dnes dopoledne velký. Volební účast v jednotlivých krajích se podle zjištění zpravodajů pohybuje nejčastěji mezi 15 a 21 procenty. Zřejmě největší zájem o volby je v hlavním městě. V Praze odvolila téměř třetina oprávněných voličů. Vybírat zástupce do Evropského parlamentu šlo do dnešních 14:00, výsledek voleb bude zveřejněn v neděli pozdě večer.

Hodiny na Černé věži v Budějcích po čtyřiceti letech září novotou. Speciální barvu vybírali památkáři

Jako nové teď vypadají hodiny na Černé věži. Po čtyřiceti letech totiž dostaly nový nátěr. Na všechny čtyři ciferníky padne více než osm kilo speciální barvy, kterou vybírali památkáři. Hotovo by mělo být příští týden. Hlavní slovo má ale počasí.

Předmanželská smlouva? Ochrana před zchudnutím

Zhruba každé druhé manželství končí rozvodem. Je proto dobré myslet dopředu a zbytečným sporům o majetek předcházet. K tomu slouží předmanželská smlouva, ve které si snoubenci dohodnou jiný než zákonný majetkový režim.