neděle 25. února 2024 Liliana

Krádež na benzínce i v supermarketu. Zlodějka pak zapomněla doklady ve vozíku

Olomoučtí strážníci mají stále napilno. V úterý řešili hned dvě krádeže. První z nich se odehrála na jedné z čerpacích stanic, ta druhá v supermarketu na Sladovní ulici.

„Nejprve byla hlídka vyslána na jednu z čerpacích stanic, kde měl neznámý muž odcizit plechovkové pivo. To pak začal před benzinkou popíjet a následně se vrátil zpět a začal po obsluze požadovat vydání cigaret,“ informoval mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle.

Muž nepořídil, a tak při odchodu vyhrožoval fyzickým napadením, nadával a ukradl dva parfémy. V prostoru benzínky pak dopíjel kradené pivo, takto jej našli i strážníci, kteří přijeli po zavolání obsluhy.

„Po zjištění všech okolností celého případu nakonec byl nakonec případ předán Policii ČR, která se na místo dostavila, pro podezření ze spáchání trestného činu,“ uzavřel první případ Čunderle.

Na ulici Sladovní se odehrála další krádež. „Zde jedna ze zaměstnankyň viděla ženu, jak odchází vstupním vchodem i s nákupním vozíkem a zde na ni čeká neznámý muž. Když si dvojice všimla, že jsou jim zaměstnanci v patách, tak vozík i s nákupem v hodnotě přes 4 700 korun na místě nechali a utekli pryč,“ popsal mluvčí.

Ve vozíku, který dvojice nechala v obchodě, zůstala dámská taška s dokumenty, které strážníkům napověděly, o koho se jedná. „Po zadokumentování celého případu bude vše oznámeno příslušnému správnímu orgánu k dalšímu řešení,“ uzavřel Čunderle.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Městská policie Olomouc | Zdroj Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.