Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Pitbul napadl dvojici lidí na cyklostezce u Štarnova, první pomoc jim poskytl lékař v civilu

 
sobota, 27. srpna 2016, 14:54

V pátek večer napadl ženu a muže na cykloztezce u Štarnova pitbul. První pomoc zraněným lidem poskytl lékař v civilu.

K napadení zvířetem došlo v pátek v devět hodin večer ve Štarnově na cyklostezce u železniční tratě. Dispečer se tyto informace dozvěděl od svého kolegy lékaře, který byl zrovna mimo službu. I díky použití aplikace Záchranka se posádkám výjezdového stanoviště rychle podařilo najít místo události.

"Lékař v civilu poskytnul zraněným první pomoc. Při napadení psem se zranili muž a žena. Žena utrpěla hlubokou tržnou ránu horní končetiny v předloktí. Po komplexní prohlídce, ošetření a zajištění žilního vstupu převezena posádkou záchranářů do nemocnice ve Šternberku," řekl mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

Muž utrpěl poranění ruky, konkrétně tržnou ránu mezi ukazováčkem a prostředníčkem. "Oba pacienti po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče předáni do traumacentra nemocnice ve Šternberku," dodal Hošák.

Kam po incidentu zmizel pes a čí byl, není zatím jasné.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto pixabay.com

Kam dál?

AKTUALIZOVÁNO: V Pekařské ulici v centru Olomouce se utrhl štít domu,...

středa, 24. srpna 2016, 14:47

Dnes krátce po druhé hodině odpolední se v centru Olomouce utrhl štít domu v Pekařské ulici. Zdravotníci na místě ošetřili dvě...

VIDEO: Sprejer poškodil podchod pod Foerstrovou ulicí sprostým nápisem

středa, 24. srpna 2016, 11:00

V pondělí po půlnoci nastříkal zatím neznámý pachatel stěnu podchodu pod ulicí Foerstrova v Olomouci.

Policie našla jízdní kola. Nyní hledá majitele

pondělí, 22. srpna 2016, 10:05

Dne 15. 8. 2016. nalezli policisté Dálničního oddělení Kocourovec dvě jízdní kola.

Muž večer vypínal veřejné osvětlení u přechodů na Rooseveltově ulici,...

neděle, 21. srpna 2016, 11:13

K muži, který podle telefonického oznámení měl vypínat ve středu 17. srpna kolem jedenácté hodiny večerní osvětlení u přechodů...

 

Komentáře

Lenka Muráriková

Mirek Puda, přesně toto jsem si myslela, že možností, jak se událost stala, mohlo být x, a z výše uvedeného článku víme s prominutím prd, jak to skutečně bylo, zda byli oba psi navolno, nebo jen jeden z nich, který atd....díky za informaci. Ale ti, co nechtějí poslouchat a ani o tom přemýšlet, budou stejně opakovat ty své mantry o "bojových" psech, bohužel.

pondělí, 29. srpna 2016, 15:45
 
 
Mirek Puda

Tato událost se stala jinak jak je zde bulvárně prezentováno.."Napadení"muže a ženy zapříčinil jejich pes o kterém zde není ani zmínka.Neměli psa na vodítku,nebyli osvětleni a vtipné bylo že kol.21.hod kdy se událost stala měli na očích sluneční brýle.Majitel Pittbula měl psa na vodítku sice nadlouho ale měl.Stalo se to v místě které není osvětlené a "napadení" nebyli vidět.Majitelé psa se snažili svého psa bránit a tak došlo ke zranění.Po incidentu neměli zájem věc jakkoli řešit a ojeli.Místo toho o události informovali policii a zveřelnili nepravdivou informaci v bulváru!..

sobota, 27. srpna 2016, 19:08
 
 
Mirek Puda

Zdravím všechny,

sobota, 27. srpna 2016, 18:53
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”