Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Hádka mezi bývalými partnery vyústila v pokus o vraždu

 
čtvrtek, 7. prosince 2017, 12:42

K hádce mělo dojít mezi bývalými partnery v bytě jejich známé v obci na Olomoucku.Ženu s vážným zraněním převezli do nemocnice. Muž může skonči ve vězení na deset až osmnáct let.

V pondělí 4. prosince v noci došlo v rodinném domě v jedné z obcí na Olomoucku k hádce mezi bývalými partnery, kteří zde byli na návštěvě u své známé,“ uvedla policejní mluvčí Marie Šafářová. Po hádce a vzájemném slovním napadení se muž uchýlil i k fyzickému útoku a velmi brutálním způsobem ženu napadl. Útočník by v násilnostech pokračoval, zabránila mu v tom však majitelka domu, ve kterém byli na návštěvě. Policie útok vyhodnotila jako pokus o vraždu.

Na místo přijeli policisté, kteří poskytovali zraněné ženě první pomoc do příjezdu zdravotnické záchranné služby. „Kriminalisté Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje muže obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu. Ženě způsobil život ohrožující zranění, která si vyžádala urgentní ošetření a hospitalizaci v nemocnici,“ dodává mluvčí.

Podle trestního zákoníku je možné za takový čin udělit trest odnětí svobody na deset až osmnáct let. Muž je nyní ve vazbě. 

Napsal(a) PK | Tisková zpráva | Foto pixabay.com

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Řidiči, který havaroval na Wolkerově, hrozí...

  • Dvě ukradené Octavie a pokus o odcizení...

  • U Štěpánova srazil expres člověka

  • Muž přišel osobně poděkovat hasičům za dobře...

Reklama
 
 

Kam dál?

VIDEO: Muž vykradl benzinku, bral hotovost i cigarety. Obsluze vyhrožoval násilím

středa, 6. prosince 2017, 10:30

Policie žádá veřejnost o pomoc při identifikaci muže, který v pátek 1. prosince večer vyloupil benzinovou pumpu MOL na...

Opilého muže museli z cukrárny na Horním lánu strážníci převést rovnou na záchytku

úterý, 5. prosince 2017, 13:30

Neslavně skončila alkoholová pouť sedmatřicetiletého muže, kterého našli v pondělí po půl čtvrté odpoledne strážníci v...

Čtyři muži se pobili v Olomouci na Masarykově třídě. Poškodili auto a jeden z nich byl zraněn

úterý, 5. prosince 2017, 12:00

Při víkendových radovánkách se tři opilí muži rozhodli napadnout čtvrtého. Při vyšetřování celé události se jeden z...