Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

VIDEO: Útočník zmlátil dva muže na Lafayettově ulici, poznáte ho?

úterý, 17. dubna 2018, 11:26

Policie se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže v souvislosti s prověřováním případu fyzického napadení dvou mužů na chodníku u parkoviště na ulici Lafayettova v Olomouci.

K napadení došlo v sobotu 17. února 2018 brzy ráno. Muž měl pěstmi napadnout další dva muže, do jednoho z nich i kopal. Po incidentu jeden z napadených zjistil, že mu měly zmizet hodinky za 100 tisíc korun. Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a krádež.

„Policistům se podařilo zajistit kamerové záznamy, na kterých je zachycena skupinka lidí, která prochází parkovištěm. Jedním z nich je i muž podezřelý z napadení dvou mužů. Má na hlavě modrou kšiltovku s bílým čelem, na kterém je červené písmeno „C“,“ popisuje policejní mluvčí Irena Urbánková.

Společně s násilníkem se pohybovala mladá žena s dlouhými blond vlasy a jiní dva muži. Jednoho z nich, který stál opodál, zachytila také kamera. „Tento muž se napadení vůbec neúčastnil. Jak mladá žena, tak i muž by mohli být důležitými svědky, kteří by mohli pomoci při objasnění celé události a zjištění totožnosti podezřelého,“ dodává Urbánková.

Pokud by někdo muže v kšiltovce nebo některého ze svědků poznal nebo by měl k dispozici informace, které by mohly pomoci ke zjištění jejich totožnosti a objasnění celého incidentu, ať prosím, kontaktuje policisty obvodního oddělení Olomouc 1 buď osobně nebo telefonicky na adrese Sokolská 52, 771 36 Olomouc, na telefonu 974 766 651 nebo mailu ol.oo.olomouc1.stsl@pcr.cz,  případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

FOTO: Tento muž ukradl z nádraží kolo za deset tisíc, pomozte ho...

úterý, 17. dubna 2018, 10:00

Ke krádeži kola došlo 27. března 2018 chvíli po osmé hodině ranní v Přerově na ulici Tovární v areálu autobusového nádraží u...

O dotace na kotle můžeme žádat do konce dubna, uspokojeno bude 1700...

úterý, 17. dubna 2018, 09:00

O druhé kolo dotací na výměnu kotlů je v Olomouckém kraji velký zájem. Lidé už podali 2014 žádostí, přičemž na všechny zájemce se...

Zoologické zahrady, včetně olomoucké, sbírají staré dalekohledy na...

úterý, 17. dubna 2018, 07:25

Jedenáct českých zoologických zahrad se zapojilo do sbírky starých dalekohledů na pomoc ptákům v Indonésii. Zájemci tak mohou své...

Kino Metropol v úterý zavzpomíná na Miloše Formana projekcí Hoří, má...

pondělí, 16. dubna 2018, 20:30

V pátek 13. dubna zemřel jeden z nejslavnějších českých režisérů Miloš Forman. Olomoucké kino Metropol se rozhodlo uctít jeho...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • U Olomouce se stala vážná nehoda, mladík byl...

  • Výrobní firma M.L.S. Holice nabírá nové...

  • Muži ztrácejí zájem o sex, podle urologa se...

  • U centra Olomouce vzniká dvě stě bytů....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Historička: O společnosti vypovídá i to, jaké slaví svátky a jak

Ze vzniku Československa v roce 1918 se neradoval každý, později stát vydával instrukce, jak se má tento svátek slavit. Jak se 28. říjen slavil v minulosti a jak to bylo s dalšími svátky z první republiky, zkoumali historici z Masarykova ústavu a Archivu (MÚA) Akademie věd ČR a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Svá zjištění sepsali v knize, která vyjde letos v srpnu. Bádání přiblížila v rozhovoru Dagmar Hájková z MÚA.

ANKETA: Orwellův zákon aneb rozvědka do každého domu. Přijde Velký bratr i k nám?

V roce 2017 se ve sněmovně projednávala kontroverzní novela zákona o Vojenském zpravodajství a souvisejících zákonů. Tato novela sice vzhledem k podzimním volbám a kauze s Čapím hnízdem spadla pod stůl, nicméně v programovém prohlášení současné vlády v demisi se s přijetím takového zákona počítá. Proč je ale návrh novely z roku 2017 tak kontroverzní a hrozí nadále jeho přijetí?

Drbní rodina se opět rozrostla. Slavíme narození hradecké sestřičky

Drbňáci, rok se s rokem sešel a já vám musím oznámit další radostnou zprávu. Za dobu, co existuji, jsem už napsala nespočet článků a rodina se mi rozrostla o několik sestřiček. A moje Drbní "famílie" se rozrůstá dál! Pozdravte se mnou Hradeckou Drbnu a popřejte jí zdraví, spoustu čtenářů a hodně článků!