Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie pátrá po muži, který chtěl z hypermarketu ukrást zboží za 7 700 korun. Plán mu přerušil pracovník ostrahy

 
pondělí, 24. září 2018, 20:30

Za sumu 7 700 korun si nakládal neznámý pachatel zboží do vozíku a bez zaplacení prošel přes pokladny. Na parkovišti před hypermarketem byl ale vyrušen ostrahou, muži se však i přesto podařilo z místa uprchnout.

Muž po projetí vozíkem přes pokladny odešel na parkoviště k vozidlu a zboží začal skládat do kufru. „U auta ho oslovil zaměstnanec ostrahy, na kterého podezřelý zareagoval útěkem z místa. Pracovník odvezl veškeré zboží zpět do prodejny. Neznámý lapka pak využil okolnosti, že u vozidla nikdo není a z místa odjel. Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádež a po pachateli pátráme," řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Vzhledem k tomu, že se do dnešního dne nepodařilo pachatele tohoto protiprávního jednání ustanovit a k jeho totožnosti nebyl získán žádný poznatek, obrací se policie s žádostí o pomoc na veřejnost, která by nám mohla pomoci s odhalením totožnosti muže, kterého zachytila bezpečnostní kamera (jedná se o muže s nákupním košíkem) a který by nám mohl pomoci s objasněním případu. Jakýchkoliv informace je možné sdělit osobně na obvodní oddělení Přerov 1, na telefonní číslo 974 778 651, využít bezplatnou linku 158 nebo je možné zaslat email na pr.oo.prerov.podatelna@pcr.cz.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

Zloděj ukradl dvě ovce, berana i jehně. Způsobil škodu za téměř sedm...

pátek, 21. září 2018, 21:00

Během včerejšího dopoledne ukradl zloděj v Brodku u Přerova dvě jeden a půlleté kamerunské ovce a jednoletého berana s půlročním...

Zloděj ukradl na nádraží jednašedesátileté ženě peněženku s platební...

pátek, 21. září 2018, 20:30

Zloděj ukradl jednašedesátileté ženě z batohu, který nesla na zádech, peněženku s finanční hotovostí, osobními doklady a platební...

FOTO: Vandal řádil na třídě Svobody, zůstalo po něm několik rozbitých...

čtvrtek, 20. září 2018, 10:30

Několik skleněných výplní v oknech od sklepů v domě na třídě Svobody v Olomouci rozbil vandal během středy 19. září....

Strážníci jeli na Janského ulici k trojici feťáků, kteří si stříleli...

středa, 19. září 2018, 10:30

Obvykle vyjíždění strážníci Městské policie k nálezu injekčních stříkaček, v úterý 18. října po poledni jeli na místo, kde se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé v Česku přispět na pomoc nevidomým a slabozrakým. Celonárodní veřejná sbírka se koná po dvacáté a dobrovolníci v bílých tričkách při ní budou v ulicích měst nabízet za 30 korun bílou pastelku, která symbolizuje bílou hůl a život zrakově postižených. V 15:00 akce vyvrcholí koncertem na Václavském náměstí v Praze.

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.