Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie pátrá po muži, který chtěl z hypermarketu ukrást zboží za 7 700 korun. Plán mu přerušil pracovník ostrahy

 
pondělí, 24. září 2018, 20:30

Za sumu 7 700 korun si nakládal neznámý pachatel zboží do vozíku a bez zaplacení prošel přes pokladny. Na parkovišti před hypermarketem byl ale vyrušen ostrahou, muži se však i přesto podařilo z místa uprchnout.

Muž po projetí vozíkem přes pokladny odešel na parkoviště k vozidlu a zboží začal skládat do kufru. „U auta ho oslovil zaměstnanec ostrahy, na kterého podezřelý zareagoval útěkem z místa. Pracovník odvezl veškeré zboží zpět do prodejny. Neznámý lapka pak využil okolnosti, že u vozidla nikdo není a z místa odjel. Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádež a po pachateli pátráme," řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Vzhledem k tomu, že se do dnešního dne nepodařilo pachatele tohoto protiprávního jednání ustanovit a k jeho totožnosti nebyl získán žádný poznatek, obrací se policie s žádostí o pomoc na veřejnost, která by nám mohla pomoci s odhalením totožnosti muže, kterého zachytila bezpečnostní kamera (jedná se o muže s nákupním košíkem) a který by nám mohl pomoci s objasněním případu. Jakýchkoliv informace je možné sdělit osobně na obvodní oddělení Přerov 1, na telefonní číslo 974 778 651, využít bezplatnou linku 158 nebo je možné zaslat email na pr.oo.prerov.podatelna@pcr.cz.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

Zloděj ukradl dvě ovce, berana i jehně. Způsobil škodu za téměř sedm...

pátek, 21. září 2018, 21:00

Během včerejšího dopoledne ukradl zloděj v Brodku u Přerova dvě jeden a půlleté kamerunské ovce a jednoletého berana s půlročním...

Zloděj ukradl na nádraží jednašedesátileté ženě peněženku s platební...

pátek, 21. září 2018, 20:30

Zloděj ukradl jednašedesátileté ženě z batohu, který nesla na zádech, peněženku s finanční hotovostí, osobními doklady a platební...

FOTO: Vandal řádil na třídě Svobody, zůstalo po něm několik rozbitých...

čtvrtek, 20. září 2018, 10:30

Několik skleněných výplní v oknech od sklepů v domě na třídě Svobody v Olomouci rozbil vandal během středy 19. září....

Strážníci jeli na Janského ulici k trojici feťáků, kteří si stříleli...

středa, 19. září 2018, 10:30

Obvykle vyjíždění strážníci Městské policie k nálezu injekčních stříkaček, v úterý 18. října po poledni jeli na místo, kde se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Ministerstvo jde na ruku uhelným elektrárnám. Chce jim povolit vypouštět do vzduchu skoro o polovinu více rtuti

Místo snahy o ochranu ovzduší, změna vyhlášky. Ministerstvo životního prostředí chce uhelným elektrárnám schválit 40% toleranci v měření toxické rtuti.

Pokřikování a zásah policie. V centru Prahy se sešli příznivci SPD i jejich odpůrci

Stovky lidí se odpoledne sešly na pražském Václavském náměstí kvůli demonstraci sněmovního hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) proti "diktátu Evropské unie". V dolní i horní části náměstí se shromáždili i jejich názoroví oponenti. Situaci kontrolovali podle zpravodajů desítky policistů včetně těžkooděnců a členů antikonfliktního týmu. Některým potyčkám se zabránit nepodařilo a policejní těžkooděnci později vytlačili odpůrce SPD z místa konání akce.

Rychlé železniční spojení Liberce s Prahou podle studie není možné, kraj to ale odmítá

Není žádnou novinkou, že Liberecký kraj se snaží zlepšit železniční dopravu z Liberce do Prahy. Zatím se ale nepodařilo ideální řešení najít. Podle studií proveditelnosti totiž není možné utvořit takové napojení, jaké kraj požaduje.