pondělí 15. dubna 2024 Anastázie

Barmanka půjčila peníze ženě na automaty, ta je prohrála a utekla

V přerovské herně se v úterý večer stala kuriózní situace - barmanka půjčila zákaznici peníze na automaty, ta je však prohrála a následně z herny utekla.

Dispečink Městské policie Přerov dostal v úterý o půl 11 echo, že z jedné z heren v centru Přerova měla útéct zákaznice bez řádného zaplacení. Při pozdějším vyšetřování celého incidentu však vyšly najevo další okolnosti.

Do herny přišla neznámá žena, která si u obsluhy objednala cigarety a chipsy. Následně však barmanku ještě poprosila, aby jí půjčila finanční hotovost ve výši 1300 korun, které hodlala použít ke štěstí na výherních automatech. Barmanka na tuto žádost přistoupila a peníze ji vydala.

Žena zanedlouho všechny peníze prohrála. Na žádost barmanky o vrácení finanční hotovosti si žena ze zapůjčeného telefonu zavolala známým, aby jí do herny peníze donesli. Když po půlhodině dorazila jiná neznámá žena, která tvrdila, že nese dlužnou částku, otevřela barmanka mříž, která jediná držela neplatičku v herně. Toho obě ženy využily a daly se na úprk.

Za dvojicí žen odvážně vyrazil jeden z hostů, ale když se po něm jedna z prchajících ohnala rukou, z obavy o své zdraví pronásledování ukončil a vrátil se k automatům. Hlídka projela okolí herny, ale popisované běžkyně nenalezla. Dluh tak zůstal na bedrech naivní barmanky.


Autor: L. Behingerová

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.