neděle 26. května 2024 Filip

Dvě piva, dva panáky a hurá autem domů

Hned 3 řidiči posilnění alkoholem včera brázdili ulice Olomouce. Naštěstí nikoho nesrazili a policisté je odchytili dříve, než mohli způsobit dopravní nehodu.

Včera dopoledne byla zastavena policisty na ulici Březinova řidička vozidla značky Škoda Roomster, která se řítila ze směru od ulice od tř. Kosmonautů k tř. Masarykova. Při orientační dechové zkoušce nadýchala 2,78 promile alkoholu v dechu. S naměřenými hodnotami souhlasila.


Po 23. hodině pak v obci Pňovice zastavili policisté čtyřiačtyřicetiletého řidiče vozidla značky Nissan, který nadýchal 2,42 promile alkoholu v dechu.


Krátce po půlnoci neunikl policejní hlídce jednatřicetiletý řidič vozidla značky Ford Focus, kterého zastavili na ulici Zíkova v Olomouci. V tomto případě se řidič těšil hodnotě 1,59 promile alkoholu. S naměřenými hodnotami souhlasil a policistům potvrdil, že před jízdou vypil dvě 10° piva a dva panáky slivovice.


"Ve všech třech případech jsme zahájili úkony trestního řízení, řidičům hrozí až jeden rok ve vězení." dodala mluvčí Marie Štrbáková.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.