neděle 26. května 2024 Filip

Jízdu opilého mladíka zastavila až železná brána u základní školy

Včera v ranních hodinách naboural opilý devětadvacetiletý řidič se svým vozem nejprve do ostrůvku, svoji jízdu zakončil v železné bráně základní školy na ulici Zolova.

Včera ráno kolem 6 hodiny řidič s vozidlem značky Audi A6 boural na ulici Zolova v Olomouci. "Řidič jel ve směru jízdy od ulice Jižní a u základní školy v místě dvojité zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy svého vozidla zejména svým schopnostem a vyjel na středový ostrůvek. Zde narazil do plastového majáku. Následně sjel s vozidlem směrem vpravo mimo komunikaci, kde narazil do železné brány a drátěného plotu u základní školy. " uvedla mluvčí policie Marie Štrbáková.

Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Hmotná škoda byla vyčíslena na 135 tisíc korun. Na místě nehody pak řidič při orientační dechové zkoušce nadýchal 1,86 promile alkoholu v dechu. Policisté zahájili úkony trestního řízení a devětadvacetiletý řidič z Brna je tak nyní podezřelý ze spáchání přečinu Ohrožení pod vlivem návykové látky. Hrozí mu až dva roky za mřížemi.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.