Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Mladík, kterého srazil v Přerově vlak, měl sluchátka na uších

 
středa, 5. února 2014, 11:17

Mladík, kterého v úterý srazil na periferii Přerova expresní vlak, měl podle policie sluchátka na uších. Přijíždějící vlak tedy neslyšel. Po trati se vydal se sekerou na dřevo. Mladík ze střetu vyvázl ze zraněním, ze kterých se bude léčit šest týdnů. ČTK to dnes řekla krajská policejní mluvčí Irena Urbánková. Nehoda na hlavní železniční trati spojující Prahu s Bohumínem měla dopad na desítku vlaků.

Nehoda se stala na železničním přejezdu u Dluhonic ve směru na Hranice. "Třiadvacetiletý muž se pohyboval v kolejišti se sluchátky na uších a se sekerou přes rameno. Podle jeho sdělení šel na sběr dřeva a uvedeným místem se pohybuje pravidelně. Vzhledem k tomu, že měl na uších sluchátka, neslyšel vlak ani jeho výstražné houkání a brzdění," uvedla policejní mluvčí.
   

Záchranáři mladíka převezli do přerovské nemocnice. Z nehody vyvázl s otřesem mozku a s podezřením na zlomeninu ruky. Alkohol jak u strojvedoucího, tak u sraženého muže vyloučila dechová zkouška. Případ je vyšetřován jako přestupek podle zákona o drahách.

Zdroj: ČTK

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama